Wędkarski internetowy klep z wędkami podlodowymi MaszBranie.pl

Wędkarstwo podlodowe staje się z roku na rok coraz bardziej popularne i jest sposobem na to, aby nawet w okresie zimowym nadal obcować z naturą i dreszczykiem emocji związanym z poławianiem ryb. Wędki podlodowe dostępne w Maszbranie są wykonane z najlepszych dostępnych komponentów. Dążymy do ciągłego poszerzania i udoskonalenia naszego asortymentu z myślą o trwałości, wadze, wyważeniu i wytrzymałości. 

Istnieje 14 produktów.

Wyświetlanie 1-14 z 14 elementów

Filtry aktywne

Wędka podlodowa dostosowana do trudnych warunków

Ze względu na to, że zarzucanie nie jest konieczne w łowieniu pod lodem, nie jest konieczne posiadanie długiej wędki. Dzięki temu podczas połowu możesz stać blisko przerębli. W zimie ruchy ryb mogą być bardziej subtelne ze względu na niższe temperatury, co sprawia, że ruchy te są trudniejsze do wykrycia. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem jest bardziej czuła wędka. Warto wybrać wędkę wykonaną z odpowiedniego materiału. Niestety, wędki podlodowe niższej jakości łatwiej się łamią w niskich temperaturach. Dlatego wybierając wędkę do łowienia pod lodem, należy wziąć pod uwagę temperatury, w jakich będziesz wędkować. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wędki podlodowe, które łączą w sobie wytrzymałość i najlepsze parametry dostosowane do łowienia w niskich temperaturach.  

Komfort podczas połowu

Wybierz wędkę podlodową z uchwytem, który nie będzie nadmiernie zimny i pozwoli Ci wyczuć ruchy ryby. Dobrze sprawdzają się wysokiej klasy korkowe uchwyty. Są one wrażliwe na wibracje wędki podlodowej i mają tendencję do szybkiego nagrzewania się pod wpływem ciepła ciała.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password