Lista produktów według marki MADCAT

Sprzęt wędkarski Madcat - na grubą rybę!

Madcat to znany producent sprzętu wędkarskiego ukierunkowanego na połów większych ryb, pokroju suma. W Polsce występuje sum pospolity, zwany również europejskim, którego długość może sięgać nawet 3 metrów, waga zaś może oscylować w okolicach 100 kg. Sumy aktywizują się po zmroku, za dnia znaleźć je można w dolnych partiach akwenu. Sum najczęściej, jak każdy drapieżca, daje się złapać metodą na żywca lub na martwą rybkę. 

Czy sprzęt wędkarski Madcat jest wytrzymały?

Z racji tego, iż sumy osiągają duże wymiary, połów należy wykonywać sprzętem wytrzymałym. Sprzęt wędkarski marki Madcat charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Sprzęt sumowy musi być elastyczny, by poradził sobie z dużym obciążeniem, przy równoczesnym zachowaniu odpowiedniej sprężystości. Siła, jaką dysponuje dorosły sum może zaskoczyć niejednego wędkarza. Sprzęt wędkarski Madcat jest wytrzymały, dzięki czemu doskonale radzi sobie podczas tak specyficznych połowów. Ważne są również inne elementy, takie jak zastosowana plecionka czy też przynęty. Specjalistyczny sprzęt, który pozwala łowić suma, musi prezentować odpowiednią jakość. Tylko w ten sposób można powalczyć z rybą. 

Madcat - poradzi sobie z sumem?

Sprzęt marki Madcat to idealny sprzęt do połowu suma. Producent oferuje wędki sumowe, stojaki na wędki, a także inne akcesoria wspierające wędkarzy sumowych. Rzeczy sygnowane logiem Madcat to sprzęt bardzo dobrej jakości, który jest w stanie stawić czoła największym nawet okazom. W naszym sklepie, poza klasycznymi produktami do połowu suma, można znaleźć sprzęt, dzięki któremu połów będzie łatwiejszy i skuteczniejszy. Dziesiątki godzin testów i badań realizowanych przez zwykłych wędkarzy pokazują, że w produkcji wyspecjalizowanego sprzętu wędkarskiego Madcat nie ma sobie równych. Dzięki kumulacji doświadczeń, jak sama nazwa wskazuje, udało się stworzyć solidny zakres oferty sprzętowej, która powinna wystarczyć do połowu największych sumów. Jest to jakość, dostarczana klientom wymagającym, którzy wiedzą, iż wędkarstwo to nie tylko pasja, to także nieustanne wyzwania.

Istnieje 18 produktów.

Wyświetlanie 1-18 z 18 elementów

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password