Skuteczne i nietypowe sztuczne przynęty wędkarskie

W naszym sklepie internetowym kategorie "pozostałe" nie są zbyt pojemne, ponieważ dążymy do możliwie największej specjalizacji oraz czytelnej struktury sklepu dla Waszej wygody. Obecnie, w kategorii "pozostałe sztuczne przynęty wędkarskie" znajdują się sztuczne robaki, sztuczna ochotka oraz sztuczna kukurydza wędkarska. Są to wysokiej jakości przynęty na ryby spokojnego żeru, których jednak aktualnie jest za mało w asortymencie naszego sklepu, aby utworzyć nową kategorię.

Istnieje 6 produktów.

Wyświetlanie 1-6 z 6 elementów

Filtry aktywne

Przynęty sztuczne robaki białe i czerwone

Sztuczne robaki gumowe to sposób na przynętę wielokrotnego użytku, która zwabi rybę wyglądem podobnym do naturalnych żywych robaków. Na polskim rynku doskonale sprawdzają się czerwone i białe sztuczne robaki marki Carp Zoom należącej do cenionego polskiego producenta Jaxon. Realizm sztucznych robaków polega na doskonałej imitacji żywych robaków, które są bardzo popularne wśród wędkarzy łowiących przynęty naturalne. Dodatkowo, sztuczne robaki zostały nasączone przez producenta trwałymi intensywnymi atraktorami zapachowymi, które znasz z nasączania naturalnych przynęt (np. kulki proteinowe haczykowe) w dipach i boosterach. Jeżeli jesteś wędkarzem ciekawym nowinek i lubiącym bawić różnymi przynętami, sztuczne robaki dostarczą Ci wiele frajdy!

Sztuczna kukurydza wędkarska

Marka Carp Zoom wprowadziła do oferty sztuczną kukurydzę wędkarską, która wyglądem doskonale imituje naturalną kukurydzę na ryby. Kształt ziaren na przynętę jest idealnie odwzorowany, a gołym okiem bardzo ciężko jest odróżnić sztuczną kukurydzę od naturalnej. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii w procesie produkcyjnym, udało się wykonać sztuczną kukurydzę z dodatkowymi atraktorami zapachowymi. Efektem tego mamy do wyboru sztuczną kukurydzę uwalniającą zapach słodkiej kukurydzy oraz sztuczną kukurydzę o zapachu truskawki. Jako urozmaicenie podczas łowienia, warto mieć w swojej torbie wędkarskiej zarówno naturalną, jak i sztuczną kukurydzę. 

Sztuczna ochotka - produkt wysokiej jakości

Ochotka to larwa muchówek z rodziny ochotkowatych, więc przynęta z tworzywa bywa nazywana sztuczną larwą. Żywe ochotki w środowisku naturalnym mają kolor czerwony i brązowy w ciemnej tonacji lub wręcz czarny. Spotkamy je w wodach o mulistym dnie, i do takich wód również świetnie nadaje się sztuczna ochotka. Podstawową jej zaletą jest trwałość. Jeżeli raz dobrze ją przymocujemy do haczyka, możemy korzystać z niej przez zdecydowanie dłuższy czas niż w przypadku naturalnej ochotki. W naszej ofercie znajdują się sztuczne ochotki marki Mikado oraz Jaxon. Przynęty tych marek są wzbogacone o intensywne i trwałe atraktory zapachowe.

Jeżeli wędkujemy na ryby spokojnego żeru, to z pewnością w naszym pojemniku znajduje się zanęta na leszczezanęta na karpia lub zanęta na lina. Sztuczna ochotka jako przynęta sprawdzi się świetnie w takim zestawieniu, ponieważ larwy są naturalnym pokarmem dla leszcza, płoci, uklei, okonia, lina, klenia czy karpia. Chcąc łowić na sztuczną przynętę najczęściej myślimy o spinningu, więc sięgamy po wędki spinningowe. Tymczasem, skoro na ochotkę dobrze biorą ryby karpiowate, to wybierając przynętę sztuczną ochotkę, warto sięgnąć po wędki karpiowe.

Dopracowane i skuteczne nietypowe przynęty sztuczne - sklep wędkarski MaszBranie.pl

Internetowy sklep wędkarski MaszBranie.pl prowadzimy z pasji do wędkowania, więc sami lubimy eksperymentować z przynętami. W tej kategorii prezentujemy sztuczne przynęty, które nie pasują do standardowego podziału na BłystkiGumyWirujące ogonki oraz Woblery. Nietypowe przynęty wędkarskie są bardzo skuteczne, ponieważ stanowią naprawdę dopracowany produkt. Nie są to testowe akcesoria wędkarskie bądź produkty wprowadzane w celu jedynie urozmaicenia oferty. Sami jesteśmy wędkarzami i zanim cokolwiek wprowadzimy do stałej sprzedaży w naszym sklepie, sprawdzamy i gromadzimy doświadczenie. Opieramy się również na opiniach naszych Klientów.

Jeżeli i Ty chcesz spróbować swoich sił z nietypowymi przynętami wędkarskimi, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji które przynęty jak się sprawdzają w polskich wodach. Jesteśmy wędkarskim sklepem online z dużym asortymentem i dostępnością 24/7, ale obsługę klienta mamy na najwyższym poziomie. Często właśnie doradztwo wędkarskie jest wymieniane wśród naszych zalet, zaraz obok szybkiej wysyłki i dużej dostępności towarów. Nietypowe przynęty wędkarskie również sprowadzamy na zamówienie według indywidualnych potrzeb Klienta. Zapraszamy do kontaktu i na zakupy!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password