Zamów feeder już teraz!

Wędka typu feeder służy do łowienia na przynętę na dnie, bez użycia spławika. Dzięki temu ten typ wędki jest idealnym wyborem dla wędkarzy polujących na większe karpie, jak również na wiele innych ryb żerujących na dnie. Jak sama nazwa wskazuje, wędka feederowa jest najlepsza do stosowania z systemem feederowym. Zwykle różnią się one optymalnym ciężarem wyrzutowym. W ten sposób uzyskujemy zmienną czułość, co daje wędce dużą wszechstronność i zapewnia, że możemy celować w różne miejsca i warunki wodne.

Czym jest picker?

Picker jest mniejszym odpowiednikiem feedra. Równie dobrze, jak feeder sprawdza się w połowie metodą gruntową, jednak o wiele lepiej nadaje się do płytkich, stojących wód lub wolno płynących. Ten rodzaj wędziska sprawdzi się dobrze w łowieniu z bliskich odległości. Sprawdź nasz asortyment, wybierz sprzęt, zamów i ciesz się najwyższą jakością!

W Maszbranie ułatwiliśmy Ci zadanie! Ponieważ wybieramy tylko najlepsze produkty od najlepszych marek w branży, możesz być pewien, że niezależnie od tego, którą wędkę wybierzesz, będzie ona bardziej niż odpowiednia do danego zadania. 

Istnieje 58 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 58 elementów

Filtry aktywne

Wędziska feedery, pickery

Feedery i pickery typy wędzisk, które wykorzystywane są najczęściej w połowie ryb metodą gruntową. W Maszbranie znajdziesz niezawodny sprzęt, który pozwoli Ci na skuteczny połów. Zapoznaj się z asortymentem i wybieraj spośród wielu modeli feederów i pickerów, z których każdy odznacza się niezwykłą jakością wykonania i wytrzymałymi materiałami wykorzystywanymi w produkcji. Sprawdź to!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password