Wędki karpiowe - sklep z najlepszą ofertą

Istnieje wiele różnych cech, których należy szukać w wysokiej jakości wędkach karpiowych. Różne wędki będą miały różne właściwości, tak aby mogły dopasować się do wielu sytuacji, które są wyzwaniem dla wędkarzy specjalizujących się w poławianiu karpi. Od przynęty, rzucania na duże odległości i skutecznej walki z rybą. Cechy wymienione poniżej pomogą Ci określić, który typ wędki jest najlepszy w danej sytuacji. Wszystkie opcje znajdziesz w szerokim asortymencie naszego sklepu wędkarskiego Maszbranie. 

Istnieje 33 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 33 elementów

Filtry aktywne

Długość wędki do połowu karpi

Długość wędki karpiowej zależy głównie od tego, co jest najwygodniejsze dla wędkarza. Po użyciu różnych długości wędek szybko zorientujesz się, co sprawdza się najlepiej. Oferujemy wędki o długości od 3,0 m do 3,9 m. Główną zaletą dłuższej wędki jest to, że rzuca dalej. Odległość rzutowa może być ważnym czynnikiem podczas łowienia z brzegu. Jeśli masz większy obszar do obłowienia, dłuższe wędzisko zdecydowanie zwiększy Twoje szanse na złowienie ryby. Poza tym, że dłuższe wędziska rzucają dalej, są również bardziej dokładne podczas rzucania i pomagają w walce z rybami. 

Akcja wędki karpiowej

Wędki karpiowe są podzielone na trzy główne akcje - akcja rzutowa, akcja szybka lub szczytowa i akcja średnia.

Wytrzymałość wędki karpiowej

Wytrzymałość wędki karpiowej jest mierzona przez jej krzywą testową. Krzywa testowa wędki jest określana przez ilość masy, która jest potrzebna do wygięcia wędki z pozycji poziomej do 90 stopni. Wędki są następnie klasyfikowane według kilogramów.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password