Lista produktów według marki SPINMAD

SpinMad

Jakie produkty oferuje SpinMad?

SpinMad jest polską marką, działającą na rynku od 2008 roku. Jej specjalizacją są bez wątpienia wirujące ogonki i woblery, doskonale nadające się podczas wędkowania spinningowego.  Szeroki zakres oferty pozwala na dobranie idealnego zestawu przynęt do warunków panujących na danym łowisku, jak również do ryb, które są naszym celem. Przynęty Spinmad znane są nie tylko na naszym rodzimym rynku, dzięki dynamicznej ekspansji produkty Spinmad dostępne są również w ponad 20 innych krajach.

Co wyróżnia produkty SpinMad?

Spinmad jest w stanie zaprojektować, przetestować i wdrożyć do sprzedaży produkty wysokiej jakości. Ich konstrukcja jest niezwykle wytrzymała, dobrze znosi eksploatowanie w trudnych warunkach. Przed założeniem wabików takich jak wirujący ogonek spinmad nie trzeba się kilka razy zastanawiać. Można być pewnym, iż każdy wędkarz będzie dzięki tym przynętom miał mocny argument w ręku, by skutecznie łowić, niezależnie od tego, czy połów będzie na rzece czy też będzie to inny zbiornik wodny. Sklep wędkarski maszbranie ma w swojej ofercie wiele przynęt spinningowych sygnowanych logo Spinmad, które potrafią udowodnić swoją skuteczność.

Jak działają przynęty SpinMad?

Dzięki odpowiedniemu projektowi, dziesiątkom godzin poświęconym na testy, firma Spinmad może poszczycić się produkcją przynęt o wysokiej skuteczności. Niezależnie od tego, na jaką rybę będziemy polować, stosując przynęty Spinmad, aktywizujemy ryby,  dajemy bodziec aby sprowokować je do ataku. Niezależnie od tego, jakie jest to miejsce, ogromny potencjał przynęt spinningowych daje duże szanse na skuteczne holowanie. W wielu europejskich krajach, takich jak Niemcy, Szwecja, Francja czy Wielka Brytania, a więc w krajach o różnej specyfice łowisk, stosowanie przynęt Spinmad przynosi wymierne korzyści. Na naszych rodzimych akwenach również są one wysoce skuteczne. Odpowiedni kolor potrafi przyciągnąć uwagę ryb, co w połączeniu z blaszkami czy wirującymi ogonkami pobudza w rybach ich drapieżne instynkty.  

 

Istnieje 128 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 128 elementów

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password