Lista produktów według marki DAM

Dam - sprzęt dla wymagających

Marka DAM jest jedną z najstarszych w branży wędkarskiej. Jej początki sięgają 1875 roku, w 2003 roku stała się częścią jednej z największych grup handlowych - Svendsen Sport. Svendsen Sport zawiera również inne marki wędkarskie znane na naszym rynku. Zachowano jednak sporą autonomię w zakresie filozofii produkcji. Marka DAM znana jest również z innowacji - bazuje nie tylko na tradycyjnych rozwiązaniach, lecz szuka rozwiązań jeszcze lepszych, skuteczniejszych, które sprawią, iż wędkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze. 

Dlaczego warto kupić kołowrotki DAM?

Kołowrotki DAM są niezwykle popularne wśród wędkarzy, zwłaszcza łowiących metodą spinningową. Kołowrotki dobrze radzą sobie z dużym obciążeniem, ich wysoka jakość wykonania przekłada się na trwałość, dzięki czemu nawet duże ryby nie będą stanowiły zagrożenia. Kołowrotki dobrze współpracują z różnymi rodzajami żyłek

Wędki DAM

Wędki DAM są doskonale znane na naszym rynku. Wędkarze bardzo chętnie wybierają produkty marki DAM, w tym wędki, głównie ze względu na ich trwałość. DAM jest producentem słynącym z wysokiej żywotności sprzętu, a także dbałości o detale i komfort użytkowania. Wędki DAM są odpowiednio wyprofilowane, dobrze leżą w dłoni, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów wędki są elastyczne, dobrze radzą sobie z dużym obciążeniem. 

Dla kogo jest sprzęt wędkarski DAM?

Sprzęt wędkarski DAM przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów. Osoby wymagające, przywiązujące uwagę do detali będą z produktów DAM zadowolone. Niezależnie od tego, czy kupujesz wędki firmy DAM czy też kołowrotki, nasz internetowy sklep wędkarski maszbranie.pl zadba o to, byś otrzymał swoje zamówienie bez zbędnej zwłoki, w rozsądnej cenie.  W ofercie naszego sklepu znajdziesz również inne akcesoria, dzięki którym łowienie będzie przyjemniejsze i skuteczniejsze.

Istnieje 69 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 69 elementów

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password