Wędki bolonki - wędkarski sklep internetowy

Szukasz idealnej wędki do łowienia typu bolońskiego. W naszym asortymencie posiadamy wiele modeli tego typu sprzętu wędkarskiego, dzięki czemu z całą pewnością uda Ci się znaleźć sprzęt, którego potrzebujesz. Oferujemy wędki marek Jaxon i Mikado o długości od 4 do 7 metrów. Dobierz specyfikację wędki bolonki do swoich oczekiwań i indywidualnych preferencji.  Zamów już dziś! 

Istnieje 52 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 52 elementów

Filtry aktywne

Zalety wędki do metody bolońskiej

Każda wędka do metody bolońskiej dostępna w ofercie Maszbranie ma tę zaletę, że podczas zwijania można użyć dużej siły, a po złowieniu większej ryby można wypuścić linkę z kołowrotka. Wszystkie modele wędek w tej kategorii  spełniają najwyższe standardy, jakich można oczekiwać od wędki do metody bolońskiej. Każda wędka ma gładką paraboliczną akcję i jest wykończona przelotkami. Zdecyduj się na zamówienie doskonałej jakości wędki o świetnym stosunku ceny do jakości!

Jak prawidłowo rzucać dopasowany sprzęt?

Podczas rzucania należy celować nie w wabiony obszar, a kilka metrów dalej od niego. Dopiero wtedy można podciągnąć spławik do punktu połowu. Dzięki temu nie spłoszysz ryb hałasem, który pojawia się, gdy spławik wpada do wody. Zaleca się zarzucanie zza głowy. Jednocześnie ruchy powinny być płynne. Po zakończeniu rzutu należy zwolnić żyłkę, aby zestaw wyprostował się w powietrzu i nie splątał.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password