Skuteczne przynęty wędkarskie od Feeder Bait

Feeder Bait to marka wędkarska, dla której celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta. Producent podkreśla to w każdym katalogu i materiałach reklamowych. Jako pasjonaci wędkarstwa w sklepie MaszBranie.pl widzimy, iż wspomniana misja Feeder Bait nie jest pustym frazesem, dlatego też oferujemy liczne przynęty wędkarskie Feeder Bait. Firma bazuje na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów. Tradycyjne przynęty wędkarskie są zawsze na czasie, ale - podobnie jak Feeder Bait - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań. Zanęty wędkarskie oraz naturalne przynęty wędkarskie od Feeder Bait są innowacyjne i skuteczne, a tylko takie produkty chcemy oferować w naszym internetowym sklepie wędkarskim.

Istnieje 115 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 115 elementów

Filtry aktywne

Oferta Feeder Bait to przynęty na ryby, które mają wielu zwolenników

Zaufanie i partnerskie podejście cechuje zarówno producenta, jak i nasz internetowy sklep wędkarski MaszBranie.pl jako dystrybutora przynęt wędkarskich Feeder Bait. Tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu wszystkich w branży (od producentów, przez dostawców po wędkarzy) można budować długotrwałe relacje niosące korzyści dla wszystkich stron. Te wartości widać w sposobie komunikacji marki oraz dostosowywania oferty przynęt na ryby. Każda nowa seria przynęt jest dopasowywana do potrzeb wędkarzy, którzy zgłaszają swoje uwagi. W naszym internetowym sklepie wędkarskim mamy wielu stałych Klientów, którzy zaopatrują się w produkty marki Feeder Bait. Producent nieustannie kładzie nacisk na użyteczność przynęt, aby oferowane pellety, waftersy czy dumbelsy były jak najbardziej skutecznym, użytecznym i przyjaznym narzędziem dla każdego wędkarza.

Przynęty polskiej marki Feeder Bait w polskich wodach

Siedziba Feeder Bait znajduje się w Rzeszowie, przez co ta polska marka potrafi bardzo szybko dopasować się do warunków panujących w polskich wodach i zmiennych preferencji polskich wędkarzy. W wyniku konsultacji, stałej wymiany opinii oraz prac laboratoryjnych, uzyskiwane są wysokiej jakości przynęty na ryby, których efekty możemy w krótkim czasie zobaczyć na polskich wodach. Prezentowana przez nas lista produktów stanowi skrupulatnie wybraną ofertę na przynęty FeederBait, które sprawdzają się w polskich wodach i na polskich łowiskach. Przeglądając katalogi Feeder Bait znajdziemy nie tylko zanęty i przynęty wędkarskie, ale także zalewy wędkarskie, dodatki do zanęt. Taka specjalizacja pozwala na dostosowanie oferty do gustu polskich wędkarzy. Wybierając się na połów, warto sprawdzić co producent z Rzeszowa ma nam do zaoferowania.

Feeder Bait Mikron Wafters

Waftersy z serii "mikron" to mała zawodnicza przynęta na ryby. Jest to niezwykle lekki Wafters balansujący przy dnie dzięki haczykowi, który go dociąża. Aby uzyskać idealną prezentację tych waftersów od Feeder Bait, zaleca się mocowanie go na bagnecie. Mikron Wafters posiada dużą sprężystość, przez co mocowanie przynęty jest niezwykle łatwe i przyjemne. W opakowaniu przynęty Feeder Bait Mikron znajdziemy waftersy wielkości 4 i 6 mm, dzięki czemu zakres zastosowania znacznie wzrasta. Dla zwiększenia atrakcyjności w składzie tej przynęty zastosowano mączkę LT94. W testach Mikrony wykazały ponadprzeciętną skuteczność podczas łowienia takich ryb jak karp, karaś, lin, leszcz czy nawet płoć. Szczególnie dobre wyniki uzyskiwali wędkarze, którzy Feeder Bait Mikron Wafters stosowali równolegle obok zanęty na karpia, zanęty na lina lub zanęty na leszcze.

Przynęty Feeder Bait Twister Wafters

Twister to kolejny z bardzo popularnych waftersów marki Feeder Bait. Przynęty Feeder Bait Twister mają innowacyjny kształt przypominający larwę, ślimaka. Nietypowy wygląd oraz urozmaicona kolorystyka wzbudza zainteresowanie wśród ryb, co plasuje Twistera wśród najskuteczniejszych waftersów na rynku. Sam Feeder Bait Twister bardzo mocno balansuje przy dnie i naprawdę powoli opada. Można łowić każdą wielkością haka - od 16 z długim włosem po rozmiar 6 na styku z hakiem. Feeder Bait Twister ma kropkowaną strukturę, tak aby przypominać skorupiaki. Najlepszym sposobem mocowania konkretnie tej przynęty jest użycie igły do kulek i wciągnięcie gumki do środka. Standardowy Twister marki Feeder Bait to waftersy 12 mm średnicy.

Wafters Mini Twister Ślimaki

Ciekawą i bardzo interesującą odmianą waftersów od Feeder Bait jest Ślimak Twister Mini. Jak na polskie wody, w momencie wprowadzenia na rynek jest to innowacyjna przynęta przypominająca kształtem małe słodkowodne ślimaki. Mini Twister Ślimaki - jak to wafters - jest przynętą balansującą przy dnie dzięki hakowi. Feeder Bait Mini Twister Ślimaki w wodzie porusza się naturalnie wraz z ruchami wody, co ułatwia kształt stożka. Liczne nacięcia na strukturze przynęty mają zachęcić zwrócić uwagę ryby i zwiększyć szansę na udany połów. Stosując tę przynętę, Twoja wędka nie będzie miała jak odpocząć... ;) Mini Twister Ślimak występuje w rozmiarze 10/7 mm. Dokładne wymiary przynęty prezentujemy w karcie produktu.

Feeder Bait Czinkers

Czinkers to jeszcze inny rodzaj przynęty typu wafters Feeder Bait. Czinkers Feeder Bait opinie ma bardzo dobre, ponieważ spełnia podstawowe założenia waftersów, i to z nawiązką. Dzięki haczykowi przynęta jest utrzymana przy dnie i zachowuje się bardzo naturalnie, poruszając się dzięki ruchowi wody. Konstrukcja i zachowanie w wodzie tej przynęty Feeder Bait zachwyca na każdym kroku: Czinkersy są bardzo sprężyste dzięki czemu z łatwością można je mocować na bagnecie czy gumce.

Washed Out Wafters od Feeder Bait

Ostatnim omawianym tutaj przykładem przynęty Wafters od Feeder Bait są matowe, wyblakłe Washed Out Wafters. Producent zachwala je jako jedną przynętę Feeder Bait dającą wiele korzyści. Waftersy Washed Out Feeder Bait mają bardzo delikatną barwę. Ich wypłowiały kolor idealnie się sprawdza, kiedy intensywne barwy przynęt zawodzą. Typowy Wafters powinien idealnie balansować nad hakiem. Takie też są Washed Out Feeder Bait. Wyróżnikiem tej przynęty oprócz delikatnego koloru jest także wcięcie pośrodku, które służy do mocowania gumki. Sprawia to, że przynęta długo utrzymuje się na włosie i nie spada. Jeżeli jednak preferujesz wbijanie przynęty w bagnet do mocowania na włosie, Feeder Bait Washed Out Wafters również będą dla Ciebie odpowiednie. Korzystając z okazji, pragniemy zachęcić do naszej oferty na żyłki i plecionki wędkarskie, których asortyment w naszym sklepie wędkarskim jest naprawdę okazały!

Wysokiej jakości Xplode Pellet

Feeder Bait produkuje wysokiej jakości pellet wędkarski, z czego ta polska marka jest dobrze znana wśród wędkarzy. Doświadczenie w produkcji przynęt pozwoliło firmie z Rzeszowa stworzyć haczykowy pellet pływający o specyficznym zachowaniu. Podstawowym założeniem do produkcji Feeder Bait Xplode Pellet jest stworzenie przynęty szybko pracującej, uwalniającej kolor i frakcję zaraz po zetknięciu z wodą.
Ten pellet haczykowy jest przeznaczony do łowienia wędkami na method feeder. Xplode Pellet jest jedną z najszybszych przynęt marki Feeder Bait. W wodzie szybko pracuje uwalniając drobne frakcje oraz kolorową smugę., która wzmacnia bodziec wzrokowy i podnosi skuteczność przynęty. Xplode to pellet w rozmiarze 12 mm charakteryzujący się dobrą pływalnością.

Feeder Bait Dumbels - powinieneś je sprawdzić!

Jeżeli szukasz przynęty Feeder Bait atrakcyjnej kształtem i zapachem o skuteczności przynęt premium, sprawdź Dumbelsy. Istotą przy produkcji przynęt typu dumbels marki Feeder Bait było wabienie ryb nie tylko kolorem, ale również dodatkami i surowcami, z jakich powstały. Feeder Bait lubi wprowadzać na rynek innowacyjne technologie oraz produkty opracowane laboratoryjnie. W przypadku dumbelsów, opracowana została technologia Feeder Bait SR (ang. slow release), która informuje wędkarza o powolnym uwalnianiu zawartych w przynęcie dumbels aminokwasów oraz słodzika NHDC. Technologia ta posiada swoją nazwę, ponieważ opracowanie takiego połączenia okazało się czasochłonnym procesem. Było jednak warto, gdyż podczas testów Dumbels Feeder Bait udowodnił wyższość nad innymi przynętami. Kiedy przyjrzymy się dumbelsowi z łatwością zauważymy, że powstały z bogatego mixu, gwarantującego skuteczność. Smaki Feeder Bait Dumbels są opracowane pod liczne gatunki ryb i środowiska wodne.

Smużaki - naturalne przynęty Feeder Bait

W ofercie Feeder Bait znajdziemy przynętę typu dumbell, która często bywa kojarzona z pelletem haczykowym lub proteinowymi kulkami haczykowymi. Feeder Bait Smużaki to są dumbellsy pływające i smużące. Przynęta działa w taki sposób, że podczas unoszenia wypuszcza ze swojej struktury wartości smakowe charakterystyczne dla wabienia ryb oraz kolor. Ta przynęta Feeder Bait tworzy zatem chmurę zapachową i smakową, a opadając wzmacnia bodziec wzrokowy do żerowania. Smużaki FeederBait charakteryzują się dużą wypornością i długą pływalnością, co jest niezwykle istotne podczas łowienia na rzadkie przerzucanie zestawu wędkarskiego. Stosując tę technikę wędkowania warto się zaopatrzyć w odpowiedni kołowrotek wędkarski oraz sygnalizator brań.

Przynęty Feeder Bait - sklep wędkarski MaszBranie.pl to bogata oferta

Jesteśmy jednym z tych sklepów wędkarskich, które oferują pełny asortyment przynęt wędkarskich marki Feeder Bait. Swoją ofertę tworzymy na bazie własnych doświadczeń, ponieważ internetowy sklep wędkarski prowadzimy z pasji do wędkowania. Tym samym możemy powiedzieć, że doradzając przynęty Feeder Bait doradzamy produkty, których sami używamy lub które sami sprawdziliśmy. Jednocześnie, jako sklep wędkarski online posiadamy duży wybór produktów oraz szybką, tanią dostawę. Podobnie jak w misji producenta, tak samo i u nas ważna jest obsługa Klienta na wysokim poziomie. W opiniach naszych stałych Klientów często pojawiają się pochwały za doradztwo i kontakt godny sklepu stacjonarnego. Jako pasjonaci wędkowania doskonale wiemy która przynęta na jaką rybę się nadaje, albo jaki sprzęt wędkarski sprawdza się w danych okolicznościach. Chętnie zatem rozmawiamy i doradzamy. Zapraszamy do kontaktu i na zakupy!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password