Istnieje 48 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 48 elementów

Filtry aktywne

Baty, Tyczki

Wybierając bat lub tyczkę musisz wziąć pod uwagę kilka bardzo ważny aspektów. Jednego możesz być pewny. Każdy model dostępny w asortymencie Maszbranie cechuje się wysoką jakością. Jednak zanim złożysz zamówienie, zastanów się jakie masz potrzeby, jaki jaki masz budżet i jak wygląda Twój indywidualny wędkarskich styl. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy zapalony wędkarz w ofercie naszego sklepu znalazł produkty, które spełnią jego oczekiwania. Sprawdź to!

Na co zwrócić uwagę wybierając baty i tyczki?

Jednym z ważniejszych aspektów, na który powinieneś zwrócić uwagę inwestując w baty lub tyczki jest materiał, z którego są one wykonane. Zazwyczaj będzie to węgiel, włókno węglowe, włókno szklane lub ich mieszanka. Są to wszystkie materiały, które są używane w całym wędkarstwie, od konstrukcji grubych wędek lub kołowrotków aż do produktów takich jak kije do rzucania lub systemy wsparcia kijów. Wynika to z faktu, że wszystkie te materiały są lekkie, trwałe i niesamowicie sztywne, a wszystkie te cechy są niezbędne do wygodnego i skutecznego wędkowania. Baty i tyczki dostępne w Maszbranie poza dobrymi materiałami, cechują się także świetną dokładnością wykonania, która ma równie kluczowe znaczenie w kontekście ogólnej jakości. 

Wytrzymałość jest kluczowa, gdy łowisz na wietrze, z dużym sprzętem lub kiedy walczysz z dużą rybą. Ostatnią rzeczą, której pragnie jakikolwiek wędkarz jest złamanie wędziska z powodu słabej wytrzymałości materiałów. Kiedy zainwestujesz w słaby sprzęt możesz pozostać nie tylko bez ryby, ale także bez swojej wędki. Kupując w Maszbranie, nie musisz się tego obawiać. Zamów już teraz!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password