Ziarna wędkarskie na przynęty od renomowanych producentów

Orzech tygrysi, kukurydza pływająca i kukurydza haczykowa, a także pszenica i pęczak to najpopularniejsze ziarna wędkarskie stosowane jako forma przynęty haczykowej. Tak się składa, że niekiedy  pellet haczykowy albo kulki proteinowe haczykowe to nie jest ten rodzaj przynęty wędkarskiej, którego szukamy. Wtedy nierzadko nasze potrzeby spełniają orzechy i ziarna wędkarskie zamknięte w słoiku i puszce w naturalnej zalewie. Niektórzy by powiedzieli, iż jest to swoisty powrót do korzeni, ponieważ kiedyś ryby karpiowate (w tym leszcze, amury, karpie, liny, karasie i płocie) łowiło się na przynętę z ziaren. W naszym sklepie wędkarskim ten rodzaj przynęty nie odszedł w zapomnienie. Znani i doceniani producenci, w szczególności polska marka Jaxon, nadal posiadają w swojej ofercie ziarna haczykowe. Są to jednak ziarna najwyższej jakości, które wzbogacono o atraktory zapachowe i przechowywane są w zalewie wędkarskiej o specjalnej recepturze. Dzięki temu skutecznie przyciągają największe okazy ryb, w szczególności karpie oraz duże leszcze.

Istnieje 26 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 26 elementów

Filtry aktywne

Kukurydza i pszenica wędkarska wysokiej jakości

Kukurydza wędkarska to klasyk nad klasyki na każdym polskim łowisku. Jej składniki są uwielbiane przez wszystkie ryby karpiowate. Chyba każdy wędkarz karpiowy, wie jaka skuteczność tkwi w tym małym żółtym ziarenku. Firmy pakujące naturalne przynęty wędkarskie też o tym wiedzą, dlatego z laboratoryjną precyzją produkują przynęty zawierające wyselekcjonowane ziarna kukurydzy i ziarna pszenicy. O ile w mowie potocznej połączenie słów "naturalna" i "producent" brzmi jak oksymoron, o tyle w przypadku przynęt na ryby jest to melodia dla uszu. Żal nie skorzystać z okazji i nie zakupić ziaren i orzechów wędkarskich, które potrafią skutecznie zwabić różne gatunki ryb. Wysoka jakość przynęty to laboratoryjne testy, wartości odżywcze oraz atraktory zapachowe dobrane z precyzją pod konkretne gatunki ryb, pory roku i smaki. W naszej ofercie możesz znaleźć ziarna i orzechy haczykowe gotowe do użycia, które można rzucać rybom spokojnego żeru.

Orzechy i ziarna haczykowe jako przynęty na ryby karpiowate

W stałej sprzedaży dostępny jest bogaty asortyment ziaren i orzechów, które możesz założyć na haczyk wędkarski i stosować jako przynętę. Orzech tygrysi oraz pęczak to aromat, który wabi ryby z dużej odległości, ponieważ potrafi skutecznie uzupełnić chmurę zapachową tworzoną przez zanęty wędkarskie. Pęczak traktowany jako przynęta haczykowa potrafi zwabić każdą rybę karpiowatą. Orzech tygrysi - pomimo bycia uznawanym za uniwersalny - największą skuteczność wykazuje jako przynęta na duże karpie, leszcze i amury. Orzechy i ziarna haczykowe sprawdzają niemal zawsze, ale ich aromatyczny charakter to najbardziej skuteczne narzędzie wędkarza w okresach, kiedy ryba poszukuje pożywienia.

Ziarna na ryby - sklep wędkarski MaszBranie.pl

Nasz internetowy sklep wędkarski MaszBranie.pl tworzymy z pasji do wędkowania. Wędkarstwo karpiowe stanowi bardzo ważną gałąź uprawianego w Polsce wędkarstwa, stąd też pragniemy oferować możliwie najlepszy sprzęt dla karpiarzy, w tym, ziarna i orzechy na przynętę. Oferowane przez nas ziarna na ryby w słoiku i puszce to specjalne produkty z grupy przynęt naturalnych. Od konserwowych produktów ze sklepu spożywczego różnie je między innymi proces produkcji oraz przechowywania w atraktorach wędkarskich. Dzięki temu otrzymujesz gotową przynętę, której nie musisz we własnym zakresie namaczać w dipach i boosterach wędkarskich bądź dodatkach zanętowych. Również sprawdź ofertę naszego z sklepu z kategorii wędki karpiowe oraz kołowrotki karpiowe, ponieważ skompletowanie sprzętu do wędkarstwa karpiowego z pewnością pomoże w osiąganiu lepszych wyników.

Nasza pasja do wędkowania jest widoczna również w naszej obsłudze Klienta. Dążymy do sytuacji, w której jako sklep wędkarski online będziemy najlepiej zaopatrzeni w kraju, ale nadal zachowamy kameralną atmosferę osiedlowego stacjonarnego sklepu wędkarskiego. Wędkarstwo to styl życia, a rozmowy o wędkowaniu dostarczają wielu pozytywnych wrażeń. Chętnie zatem słuchamy naszych Klientów, dobieramy asortyment i produkty biorąc pod uwagę Wasze uwagi. Chętnie również dzielimy się swoimi doświadczeniami i doradzamy. Jeżeli zatem masz jakieś wątpliwości lub pytania, a od opinii w internecie boli Cię głowa, skontaktuj się z nami. Pomożemy na każdym etapie od doboru wędziska, przez akcesoria wędkarskieodzież, po kompletowanie sprzętu, zanęt i przynęt wędkarskich. Zapraszamy do kontaktu i na zakupy!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password