Kołowrotki Jaxon to produkty wysokiej jakości stworzone z myślą o wędkarzach. Są wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, aby zapewnić długowieczność i niezawodność. Są one wyposażone w precyzyjne mechanizmy hamulcowe, wytrzymałe przekładnie, regulowane obciążenie, łatwe odciągi i inne funkcje, które ułatwiają łowienie. Posiadają również wygodne uchwyty, wytrzymałe szpule, precyzyjne korby, wytrzymałe koła zębate i wytrzymałe koła zębate do precyzyjnego zwijania żyłki. Kołowrotki Jaxon są idealne do wszystkich rodzajów łowienia, od łowienia białej ryby po łowienie na duże ryby.

Istnieje 136 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 136 elementów

Filtry aktywne

Kołowrotki Jaxon - karpiowe, spinningowe i inne. Kup Twój wymarzony kołowrotek Jaxon!

Kołowrotki Jaxon są to produkty wysokiej jakości stworzone z myślą o wędkarzach. Wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, aby zapewnić długowieczność i niezawodność, czyli kołowrotki Jaxon tym samym służą wędkarzom na lata. Producent wyposażył je w precyzyjne mechanizmy hamulcowe, wytrzymałe przekładnie, solidne łożyska i inne funkcje, które ułatwiają łowienie. Kołowrotki Jaxon posiadają również wygodne uchwyty, wytrzymałe szpule, precyzyjnie wyprofilowane korby i wytrzymałe koła zębate do precyzyjnego zwijania żyłki. Kołowrotki Jaxon są idealne do wszystkich metod łowienia.

Jaxon to znany i ceniony producent kołowrotków

Sprzęt wędkarski marki Jaxon znany jest polskim wędkarzom od lat. Nikomu nie trzeba przedstawiać tej marki. W ofercie producenta znajdziemy m.in. wędki (wędziska) oraz kołowrotki. Modeli kołowrotków Jaxon jest bardzo dużo, ponieważ ten polski producent sprzętu wędkarskiego jest świadom mnogości metod łowienia oraz gustów wędkarzy. Każdy sposób na sukces w wędkarstwie ma jednak kilka wspólnych mianowników, wśród których jest wędka, spławik i... kołowrotek. Nie ma dobrej wędki bez dobrego kołowrotka. Firma Jaxon oferuje zatem sprawdzone kołowrotki wędkarskie do różnych metod i różnych wielkości ryby, aby wszystkie brania były zakończone sukcesem!

Kołowrotki karpiowe Jaxon z wolnym biegiem

Kołowrotki z wolnym biegiem są najczęściej wybierane przy wędkowaniu na karpia, co wynika z faktu, iż karp jako ryba jest duży i silny, a kołowrotek powinien nam ułatwiać walkę z rybą. Kołowrotki karpiowe Jaxon posiadają zatem mechanizm pozwalający na rozwijanie się żyłki z kołowrotka niezależnie od wędkarza. Pozwala to uniknąć sytuacji, kiedy ryba za bardzo czuje opór lub wręcz wciągnie wędkę do wody. Dużo kontroli nad sytuacją daje wędkarzowi świetny system hamulcowy. Karpie są uznawane za ryby waleczne, a system hamulcowy pozwala na sprytne przejście z wolnego biegu w holowanie ryby i cieszenie się z pięknego okazu!

Kołowrotki spinningowe Jaxon to kolejna popularna kategoria

Kolejną popularną grupą kołowrotków Jaxon są kołowrotki spinningowe, kiedy to z idei samego spinningu wynikają zupełnie inne potrzeby co do sprzętu i charakteru wędkowania tą metodą. Przełożenia w kołowrotkach spinningowych mieszczą się w znacznie wyższych przedziałach między 5,0:1 do 6,2:1. Uzyskujemy dzięki temu wolniejszy obrót korbką, co jest niebagatelne dla wędkarstwa spinningowego opierającego się o imitację żywej przynęty w środowisku naturalnym. Kołowrotki Jaxon do spinningu są również bardzo lekkie, ponieważ kilkugodzinny połów potrafi być męczący. Pod koniec wędkowania każdy zaoszczędzony gram jest na wagę złota, co z pewnością doceniają użytkownicy kołowrotków spinningowych Jaxon.

Lekkie kołowrotki spinningowe Jaxon

Optymalna waga kołowrotka spinningowego polecana przez zawodników mieści się w przedziale między 200 a 300 g. Kołowrotki spinningowe Jaxon mieszczą się w tym przedziale idealnie, a najlepsze modele są blisko dolnej granicy, tj. 200 g. Dla przykładu, Kołowrotek Jaxon Neox Carbon waży 230 g, a z kolei Kołowrotek Jaxon Black Stream BSX 100 to już waga zaledwie 210 g. Kołowrotek Jaxon Neox Carbon 100 waży poniżej 200 g. Producent osiąga tak dobre wyniki dzięki zastosowaniu lekkich materiałów do budowy kołowrotków spinningowych. Lekkie i bardzo wytrzymałe są aluminium, grafit oraz włókno węglowe. Kołowrotki Jaxon wykonane z tych materiałów cechują bardzo dobre parametry.

MaszBranie.pl to internetowy sklep wędkarski, w którym kupisz kołowrotek Jaxon spełniający Twoje oczekiwania

Pełen asortyment kołowrotków Jaxon znajdziesz w naszym internetowym sklepie wędkarskim MaszBranie.pl. W stałej dostępności jest znacznie ponad 100 modeli kołowrotków Jaxon. Posiadamy w ofercie zarówno modele amatorskie, jak i profesjonalne. Warto pamiętać, że filozofia firmy Jaxon to oferowanie wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie. To podejście jest nam bardzo bliskie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą dostępnego u nas sprzętu wędkarskiego. Jeżeli nie wiesz jaki kołowrotek Jaxon wybrać lub masz dość szukania porad o najlepszym sprzęcie wędkarskim w internecie, zgłoś się do nas. Pomożemy, doradzimy i podzielimy się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, ponieważ wędkarstwo to nasza pasja. :)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password