Lista produktów według marki MIKADO

Mikado - sprzęt wędkarski dla każdego!

Sprzęt wędkarski marki Mikado jest doskonale znany polskim wędkarzom. Firma ta powstała podczas transformacji ustrojowej, w 1989 roku, początkowo zajmując się importem akcesoriów wędkarskich, wraz z czasem firma Mikado rozpoczęła produkcję własnych akcesoriów. Asortyment marki Mikado stanowi ponad 14 tysięcy produktów wysokiej jakości. Oferta producenta doskonale wypełnia rynek, dzięki czemu polscy wędkarze mają dostęp do produktów wysokiej jakości. 

Co oferuje Mikado?

Mikado w sklepie wędkarskim maszbranie.pl oferuje taki asortyment jak kołowrotki, torby wędkarskie, spławiki wędkarskie czy też zanęty wędkarskie. Jest to sprzęt wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale, doskonale przetestowany przez setki wędkarzy, który sprawdza się w czasie połowów. Niezależnie od tego, czy wybierzesz haczyki, żyłki czy też plecionki, nie będziesz rozczarowany. Dobierając do tego odpowiednie przynęty znacząco zwiększasz szansę, iż Twoja wędka odczuje naprężenia będące następstwem brania. 

Mikado - dla kogo?

Produkty marki Mikado to sprzęt zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Producent sprzętu i akcesoriów wędkarskich Mikado posiada w swojej ofercie rozwiązania, dzięki którym zarówno wśród początkujących jak i osób z wysokim poziomem doświadczenia. Lista produktów w naszym sklepie, pochodzących od Mikado, jest bardzo szeroka. Możesz tu znaleźć akcesoria do połowu według każdej metody. Dzięki testowaniu przez wielu wędkarzy sprzęt wędkarski Mikado jest lepiej dopasowany do potrzeb użytkowników, dzięki czemu łowić można skuteczniej. 

Na co zwrócić uwagę kupując produkty Mikado?

Kupując akcesoria wędkarskie marki Mikado możemy mieć pewność, iż kupujemy produkty wysokiej jakości. Zwróćmy jednak uwagę na warunki, w jakich będziemy łowić. Inny asortyment przeznaczony jest do łowienia spławikowego, inne akcesoria sprawdzają się podczas spinningu. 

 

mikado - sklep wedkarskiMikado to marka, narodzona z pasji do wędkarstwa w 1989 roku. Firma odgrywa ważną rolę w kształtowaniu rynku wędkarskiego w Polsce, początkowo importując, a następnie produkując i dystrybuując sprzęt. Dzięki ścisłej współpracy z klientami, wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników oraz współpracy z producentami komponentów, takimi jak Fuji, Sea Guide i Toray, mamy w ofercie wyjątkowo innowacyjny sprzęt wędkarski. Nieustannie rozwijamy go również dzięki pracy naszego zespołu testerów z całego świata tworzących Mikado Fishing Team. Obecnie oferta obejmuje ponad 14 000 produktów do różnych metod połowu, które zapewniają milionom zadowolonych klientów na całym świecie komfort i pewność użytkowania naszych produktów.

Produkty Mikado w naszym sklepie:

Istnieje 2105 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 2105 elementów

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password