Gotowe ziarna zanętowe wysokiej jakości - sklep wędkarski MaszBranie.pl

Ziarna i orzechy na zanętę znane są niemal od początku wędkarstwa. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie najwyższej jakości gotowe orzechy zanętowe oraz mixy zawierające wyselekcjonowane ziarna. Nęcenie na klasyczne ziarna zanętowe (takie jak kukurydza wędkarska, groch czy konopie) to stara dobra szkoła wędkarska, która sprawdza się do dziś podczas polowania na ryby karpiowate. Nie jedno łowisko jest aż przesiąknięte ich aromatem, a mimo tego nadal są bardzo skuteczne. Podobnie jest, kiedy mówimy o naturalnych przynętach wędkarskich. Właśnie dlatego też, jako sklep wędkarski z zanętami na ryby oferujemy wyłącznie ziarna i orzechy zanętowe sprawdzonych producentów, które na tle łowiska wyróżniają się jakością oraz skutecznością.

Istnieje 15 produktów.

Wyświetlanie 1-15 z 15 elementów

Filtry aktywne

Mix ziaren wędkarskich na zanętę

Groch, konopie, kukurydza, orzech tygrysi, a także pszenica to ziarna i orzechy zanętowe, które zawsze utworzą atrakcyjną chmurę zapachową. Skutecznie przyciągają ryby karpiowate, jak amury, brzany, karpie, karasie, leszcze i płocie. Ziarna i orzechy zanętowe znajdziemy zatem wśród takich produktów: zanęta na karpia, zanęta na leszcze, zanęta na lina. W naszym sklepie wędkarskim każdy wędkarz zaopatrzy się zarówno w pojedyncze sorty, jak i sprawdzone mixy zanętowe.

Niewątpliwym liderem produkcji zanęt i przynęt jest polska marka Jaxon. Jest to nasz stały dostawca, którego asortyment ma charakter uniwersalny. W ofercie posiadamy opakowania różnego rozmiaru oraz o różnym składzie. Gotowe ziarna i gotowe mixy zanętowe to gwarancja wysokiej jakości zanęty, na którą składają się specjalnie wyselekcjonowane orzechy i ziarna zanętowe. Pragniemy również zachęcić do urozmaicenia swojego wędkarskiego warsztatu w zanęty sypkie, które można użyć jako nośnik i ulepić kule. Zanęta sypka połączona z gotowymi ziarnami i orzechami zanętowymi, sklejona specjalną zalewą wędkarską pozwala rzucać dużo celniej i dalej niż garściami luźnych ziaren i orzechów. 

Skuteczne gotowe ziarna zanętowe na ryby

Dostępne w naszej ofercie orzechy i ziarna zanętowe są gotowe, ponieważ możesz zabrać opakowanie nad wodę i nie musisz się niczym przejmować. Posiadamy mixy zanętowe zawierające komponent zapachowy, więc znajdziesz tutaj ziarna i orzechy o smaku chociażby truskawki, miodu lub wanilii. Są to cenione przez wędkarzy smaki oraz zapachy, którymi można bardzo skutecznie zanęcić. Pragniemy także zauważyć, że w naszej ofercie są dodatki do zanęt oraz dipy i boostery do naturalnych przynęt na ryby. Możesz zatem namoczyć - dla przykładu - pellet haczykowy zapachami z zanęty, aby jeszcze lepiej zwabić ryby tworząc chmurę zapachową o atrakcyjnym intensywnym smaku.

MaszBranie.pl to internetowy sklep wędkarski z zanętami na bazie ziaren i orzechów

Przygotowane do zanęcania twarde mieszanki, złożone z kukurydzy, grochu, konopi oraz wielu innych. Gdy na myśl przychodzą ziarna zanętowe internetowy sklep wędkarski MaszBranie.pl powinien przychodzić jako skojarzenie zaraz po nich. Oferujemy gotowe mieszanki zanętowe na bazie ziaren i orzechów od najlepszych producentów i stale poszerzamy asortyment. Oprócz wspomnianych wcześniej na naszych półkach posiadamy również zanęty z orzechem tygrysim, które przodują jako orzechy zanętowe. Właściwie sklep MaszBranie.pl to pewność, że znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Jeśli jednak nie jesteś pewien, jaki produkt wybrać, zachęcamy do kontaktu. Z pewnością pomożemy.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password