Sklep internetowy z wędkami sumowymi

Jeśli szukasz mocnego sprzętu o najlepszej jakości wybierz Jaxon lub Mikado w Maszbranie. Zapoznaj się już teraz z szerokim asortymentem i wybieraj spośród wielu modeli, z których każdy będzie doskonałym wsparciem Twoich wędkarskich umiejętności. 

Połów suma jest jednym z najbardziej trudnych i wymagających fizycznie połowów sportowych, jakie można uprawiać w wodach śródlądowych. Połów suma wymaga odpowiedniego sprzętu, który wytrzyma ogromną siłę ryby. W tej kategorii zebraliśmy wędki, które najlepiej nadają się do łowienia sumów. Sprawdź i zamawiaj!

Istnieje 29 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 29 elementów

Filtry aktywne

Jak wybrać długość wędki sumowej?

W obliczu całej oferty dostępnej na rynku, czasami trudno jest wybrać wędkę do połowu sumów. W tym dziale nasz zespół zebrał najlepszy sprzęt, jeśli chodzi o łowienie tego typu dużych drapieżników. Wybierz długość swojej wędki. Z reguły poławiacze sumów preferują długie wędki, które mogą mierzyć od 2,4 m do 3,0 m. Niektórzy wędkarze decydują się na łowienie sumów w pionie. W tym przypadku wystarczy im krótszy model wędki sumowej, który pozwoli rzucać przynętę pionowo w stosunku do łodzi wędkarskiej lub spławika.

Wysokiej jakości sprzęt do połowu sumów

Sum to duża ryba słodkowodna, którą można spotkać w wielu miejscach. Charakteryzuje się dużymi rozmiarami i spłaszczoną głową. Obecna w wodach od milionów lat, ryba ta fascynuje rybaków, którzy rzucają się do ataku na tego drapieżnika. Jeśli chcesz łowić w głębokiej wodzie i stać się drapieżnikiem tej charakterystycznej ryby, nie wahaj się zaopatrzyć na naszej stronie. Oferujemy cały niezbędny sprzęt do łowienia. Zacznij od wędki sumowej.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password