Zanęty Feeder Bait, m.in. Method Mix i Competition

Feeder Bait to firma z siedzą w Rzeszowie oferująca całą gamę przynęt, zanęt i produktów do wabienia ryb. Już sama nazwa firmy sugeruje, iż chodzi o podajnik oraz przynętę. Za sprawą wysokiej jakości wyrobów, skutecznych przynęt oraz zanęt wędkarskich, Feeder Bait bardzo szybko zyskał sobie spore grono miłośników. Jako internetowy sklep wędkarski MaszBranie.pl pragniemy mieć w swojej ofercie wszystkie najlepsze zanęty od Feeder Bait, a także chcemy sprawdzić każdą nowość zanim wprowadzimy ją do sprzedaży. Dzisiaj możemy mówić, iż zakres produktów od Feeder Bait bardzo mocno się poszerzył, ale nadal ich produkty są cenione przez polskich wędkarzy łowiących na method feeder oraz klasycznym feederem.

Istnieje 28 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 28 elementów

Filtry aktywne

Rodzaje zanęt Feeder Bait

Zanęty Feeder Bait możemy podzielić na trzy główne grupy produktów: zanęty Feeder Bait Method Mix, Zanęty Feeder Bait Competition oraz połączenie Method Mix z Micro Pellet. Oczywiście, wszystkie znajdziesz w naszym internetowym sklepie wędkarskim MaszBranie.pl. Zanęty z grupy Method Mix mają charakter uniwersalny i rekreacyjnie mogą być wykorzystywane do wabienia różnych ryb o podobnym charakterze. Zanęty z grupy Competition są dedykowane pod konkretne jasno określone gatunki ryb (np. karaś, karp). Z kolei zanęty Feeder Bait Method Mix LT & Micro Pellet stanowią innowacyjne rozwiązanie zakupu dwóch produktów za jednym razem (800 g zanęty i 200 g pelletu).

Zalety z korzystania z zanęty method feeder

Rodzaj zanęty wędkarskiej i sposób wabienia ryb, jakimi są method feeder, stosowane są przeważnie w stojącej wodzie. Do zwabienia ryby korzysta się z małego, dociążonego podajnika wypełnionego różnymi substancjami wabiącymi (m.in. zanętami, pelletem). Method feeder pozwala wędkarzowi wyrzucić zanętę dalej w wodę, a także pomaga utrzymać jej zapach w jednym miejscu przez dłuższy czas. Ułatwia to wędkarzowi złowienie większej ilości ryb w krótszym czasie.

Stosowanie method feeder ma wiele zalet w porównaniu do stosowania tradycyjnych metod zanęcania. Jedną z nich jest to, że można ją stosować z brzegu bez konieczności posiadania dodatkowego sprzętu do nęcenia. Kolejną zaletą jest to, że pozwala wędkarzowi celować w konkretne gatunki ryb poprzez kontrolowanie rodzaju i wielkości przynęty użytej w pojemniku method feeder. Pozwala to wędkarzom na wybór konkretnych gatunków, które starają się namierzyć i pomaga im uniknąć marnowania czasu na niepożądane gatunki. Dodatkowo method feeder pozwala wędkarzom na używanie wielu zanęt jednocześnie, dzięki czemu mogą zwiększyć swoje szanse na złowienie większej ilości ryb w każdym rzucie.

Na jakie rodzaje ryb działają zanęty od Feeder Bait?

Zanęty z serii Competition został stworzone we współpracy ze zwycięzcami zawodów i na ten moment są dedykowane na karpia oraz karasia. Większą wszechstronnością charakteryzują się zanęty Feeder Bait Method Mix. Dla przykładu, produkt Feeder Mix Active może być stosowany jako zanęta na karpia, leszcza, lina oraz płoć. Zanęta Method Mix Feeder Bait Truskawka jest skuteczna na karpia, lina oraz leszcza. Jeżeli szukasz pomocy i nie wiesz jaka zanęta Feeder Bait będzie dla Ciebie odpowiednia, skontaktuj się z nami, ponieważ w internetowym sklepie wędkarskim MaszBranie.pl chętnie doradzamy naszym Klientom.

Zanęty zawodnicze Feeder Bait Method Mix Prestige

Zanęty Method Mix serii Prestige od Feeder Bait to zawodnicze miksy, które zawierają ekstrakty z ryb, mączki rybne, mączki ze skorupiaków, a także łatwostrawne białka. To wszystko czyni z tych Method Mixów zanęty zawodnicze, które przyciągają ryby na bardzo wysokim poziomie. Działają wręcz na poziomie znacznie wyższym niż większość przynęt i zanęt, które są w polu łowienia.

To co jest istotne, to technologia, w której zanęty Feeder Bait Method Mix Prestige zostały przygotowane. Jest to technologia typowa dla Method Mixów zawodniczych. Są to zanęty, które bardzo mocno kleją się podczas zarzucania i uderzenia o wodę, dzięki czemu cała porcja szybko i skutecznie dociera do dna. Zanęty Feeder Bait Method Mix w wodzie bardzo szybko pracują uwalniając przynętę. Uwolnienie przynęty jest bardzo istotne podczas zawodów z tego względu, że mając dużo ryb w polu łowienia musimy szybko uwolnić przynętę, aby ryba miała szanse ją zassać. Właśnie dzięki temu stosowanie zanęt Feeder Bait Method Mix z serii Prestige to jest gwarancja sukcesu.

Przygotowanie zastosowanie zanęty Feeder Bait na przykładzie Method Mix Prestige

Jeżeli chcemy prawidłowo przygotować zanętę Feeder Bait Method Mix, wystarczy wziąć dowolnej wielkości pojemnik i zachować odpowiednią proporcję. Aby prawidłowo przygotować zanętę serii Method Mix Prestige, należy odmierzyć 3 porcje zanęty i jedną porcję wody (rozcieńczenie 3:1). Wszystko należy ze sobą dokładnie wymieszać. Po wymieszaniu zanęty, należy odczekać 15 minut. Po odczekaniu kwadransa, należy przetrzeć zanętę przez sito albo mocno rozetrzeć ją w dłoniach. Po takim przygotowaniu, zanęta będzie puszysta i będzie się bardzo dobrze formowała w podajniku do zanęty, a w wodzie będzie ładnie obsypywała i ścieliła przy dnie.

MaszBranie.pl to internetowy sklep wędkarski z zanętami Feeder Bait

W naszej ofercie posiadamy zanęty do method feeder wyprodukowane przez cenioną firmę Feeder Bait. W zależności od typu zanęty, kupisz u nas opakowanie od 800 g do 2kg. Duża popularnością cieszy się również zanęta 2w1 łącząca opakowanie 800g Method Mix z 200g Micro Pelletu. Przeglądając oferty zanęt od Feeder Bait, warto się również zainteresować serią Method Mix Epidemia, w której znajdziemy pellet oraz zalewy wędkarskie. Zachęcamy zatem także do sprawdzenia naszych specjalnych kategorii produktów zawierających zalewy wędkarskie oraz pellety wędkarskie. Stworzysz w ten sposób mieszanki stanowiące kompleksowe receptury na wabienie ryb dostosowane do Twoich potrzeb.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub jeżeli potrzebujesz pomocy przy dobraniu zanęty, zachęcamy do kontaktu. Z wielką chęcią doradzimy jakie rozwiązanie jest dla Ciebie odpowiednie. Dobór aromatów, składników, smaków i formy jest niejednokrotnie trudny i skomplikowany. Każda mieszanka może zawierać wiele elementów wpływających na jej skuteczność, co jest z kolei zależne od typu łowiska, wybranej metody i rodzaju ryby, którą chcemy złowić. Nasz internetowy sklep wędkarski to sami pasjonaci wędkarstwa, więc chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi wędkarzami. Zapraszamy do kontaktu oraz na zakupy! :)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password