Istnieje 69 produktów.

Wyświetlanie 1-24 z 69 elementów

Filtry aktywne

Wędki teleskopowe 

Wybieraj spośród wielu modeli wędek teleskopowych. Jest to jedne z najpopularniejszych rodzajów wędek pośród wielu początkujących fanów wędkarstwa. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z łowieniem ryb to dobrej jakości wędka teleskopowa może stanowić znakomitą podstawę Twojej wędkarskiej kolekcji. Wybieraj spośród modeli dostępnych w Maszbranie. 

Czym dokładnie są wędki teleskopowe?

Dla wszystkich początkujących wędkarzy – W najbardziej podstawowym ujęciu, wędki teleskopowe to wędziska, które mają opcję składania. Wędki teleskopowe są wysuwane, dzięki temu, że podzielone są one na sekcje, które składają się do bardzo małych rozmiarów, co czyni te wędki niezwykle przenośnymi. Wiesz co to oznacza? Jak zaciekły fan wędkarstwa, możesz je zabrać ze sobą wszędzie i udać się na ryby w każdej chwili, gdy dopadnie Cię nastrój!

Zalety wędek teleskopowych

Jeśli lubisz być spontaniczny, to prawdopodobnie pokochasz wędki teleskopowe. Wymagają one znacznie mniej planowania. Największym plusem wędek teleskopowych jest to, że możesz wybrać się na ryby w każdej chwili, kiedy tylko poczujesz taką potrzebę. Ponadto wędki teleskopowe bardzo ułatwiają podróżowanie, ponieważ możesz je zmieścić praktycznie wszędzie. Nie musisz się martwić o drogie futerały, a także o to, że kij wędki ulegnie uszkodzeniu lub złamaniu podczas transportu.

Niektóre wędki teleskopowe są mocniejsze niż zwykłe wędki. Fakt, że wędka jest podzielona na sekcje oznacza, że ciężar i naprężenia są bardziej równomiernie rozłożone na długości kija. Ta cecha sprawia, że prawdopodobieństwo złamania kija wędki teleskopowej jest znacznie mniejsze.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password