Lista produktów według marki Prologic

Prologic - producent profesjonalnego sprzętu karpiowego

Marka Prologic jest doskonale znana wśród karpiarzy. Dostarcza niezbędne akcesorium, dzięki któremu połów jest przyjemniejszy i skuteczniejszy. Oferta sklepu wędkarskiego maszbranie.pl zawiera takie elementy jak niezwykle wytrzymałe żyłki, doskonale radzące sobie nawet z dużymi okazami, jak również wagi, pozwalające określić, ile faktycznie waży nasza zdobycz, oraz podpórki pod wędki. Sprzęt sygnowany logo Prologic można znaleźć zarówno wśród osób amatorsko łowiących ryby, jak i wśród profesjonalistów, oczekujących wysokiej jakości produktów.

Co wyróżnia produkty Prologic?

Marka Prologic przez długie lata budowała swoją pozycję na rynku. Środowisko wędkarskie przekonało się, iż można otrzymać jakościowy sprzęt w rozsądnych pieniądzach. Sprzęt dobrej jakości musi być bezpieczny w użytkowaniu i trwały, znosząc trudy panujące podczas połowów. Wędkarz musi mieć zaufanie do sprzętu, musi go czuć. Idealny sprzęt firmy Prologic taką gwarancję daje. Lista produktów producenta pozwala wybrać odpowiedni asortyment do naszych oczekiwań i warunków, w jakich przyjdzie nam łowić. Co równie ważne, Prologic oferuje swoje produkty w rozsądnych cenach, przystępnych dla każdego miłośnika wędkowania. Sprzęt jest zaprojektowany i tworzony przez pasjonatów wędkarstwa karpiowego, z myślą o innych pasjonatach. Akcesoria karpiowe producenta Prologic sprawdzają się w każdych warunkach.

Dla kogo przeznaczony jest sprzęt Prologic?

Sprzęt Prologic może być wykorzystywany zarówno okazjonalnych wędkarzy, którzy chcą posiłować się z karpiem, jak też i dla profesjonalistów, którzy o połowie karpia mogą opowiadać godzinami, chwaląc się uzyskanymi przez siebie rekordami. Co ważne, sprzęt Prologic jest przyjazny środowisku naturalnemu i bezpieczny dla ryb, dzięki czemu łowienie dla sportu nie generuje szkód dla środowiska i tym samym dla samych ryb. Oferta Prologic jest dosyć szeroka, każdy więc znajdzie coś dla siebie. Jest sprzęt zarówno kompaktowy, który przyda się podczas szybkich wypadków; oferujemy również sprzęt, który doskonale sprawdzi. Zamawiając w naszym sklepie wędkarskim masz pewność, iż szybka wysyłka to nie tylko chwytliwe hasło, lecz praktyka. 

 

Istnieje 17 produktów.

Wyświetlanie 1-17 z 17 elementów

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password