Marki

 • Carp Zoom - dla kogo?

  Produkty marki Carp Zoom, które oferuje nasz internetowy sklep wędkarski maszbranie.pl przeznaczone są zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę, jak również dla osób, które z wędką w ręku spędziły dziesiątki jak nie setki godzin. Przynęty Carp Zoom stosowane są podczas połowów rekreacyjnych, a także zawodów wędkarskich, co tylko potwierdza ich wysoką jakość i skuteczność. Co istotne, producent Carp Zoom tworzony jest dla pasjonatów przez pasjonatów. 

  Carp Zoom - czym się wyróżnia?

  Wiele osób zadaje sobie pytanie, czym produkty Carp Zoom wyróżniają się na tle konkurencji. Jedną z cech wyróżniających Carp Zoom jest perfekcyjne dopasowanie się do oczekiwań klientów, poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości. Przynęty sygnowane marką Carp Zoom mogą zwiększyć skuteczność połowów. Zanęty i przynęty zostały stworzone na podstawie doświadczeń prawdziwych pasjonatów, dzięki czemu poprzez testowanie wielu wariantów udało się stworzyć produkty, które odpowiadają rybom, wzbudzając w nich odpowiednie instynkty. Będąc zaopatrzonym w odpowiednie przynęty i zanęty można łatwo się przekonać, ile wędkarstwo potrafi przynieść radości. To nie tylko sport polegający na złowieniu jak największej ilości ryb, lecz również doskonała okazja do obcowania z naturą, "w pięknych okolicznościach przyrody". Carp Zoom jest producentem przynęty wyznającym zasadę, iż systematyczne testowanie produktów pozwala na utrzymanie odpowiedniego poziomu. Wdrożenie nowych produktów również poprzedzone jest długimi testami w różnych warunkach, aby uzyskać rozwiązanie najbardziej optymalne, a co za tym idzie - skuteczne.

 • Dam - sprzęt dla wymagających

  Marka DAM jest jedną z najstarszych w branży wędkarskiej. Jej początki sięgają 1875 roku, w 2003 roku stała się częścią jednej z największych grup handlowych - Svendsen Sport. Svendsen Sport zawiera również inne marki wędkarskie znane na naszym rynku. Zachowano jednak sporą autonomię w zakresie filozofii produkcji. Marka DAM znana jest również z innowacji - bazuje nie tylko na tradycyjnych rozwiązaniach, lecz szuka rozwiązań jeszcze lepszych, skuteczniejszych, które sprawią, iż wędkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze. 

  Dlaczego warto kupić kołowrotki DAM?

  Kołowrotki DAM są niezwykle popularne wśród wędkarzy, zwłaszcza łowiących metodą spinningową. Kołowrotki dobrze radzą sobie z dużym obciążeniem, ich wysoka jakość wykonania przekłada się na trwałość, dzięki czemu nawet duże ryby nie będą stanowiły zagrożenia. Kołowrotki dobrze współpracują z różnymi rodzajami żyłek

  Wędki DAM

  Wędki DAM są doskonale znane na naszym rynku. Wędkarze bardzo chętnie wybierają produkty marki DAM, w tym wędki, głównie ze względu na ich trwałość. DAM jest producentem słynącym z wysokiej żywotności sprzętu, a także dbałości o detale i komfort użytkowania. Wędki DAM są odpowiednio wyprofilowane, dobrze leżą w dłoni, dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów wędki są elastyczne, dobrze radzą sobie z dużym obciążeniem. 

  Dla kogo jest sprzęt wędkarski DAM?

  Sprzęt wędkarski DAM przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów. Osoby wymagające, przywiązujące uwagę do detali będą z produktów DAM zadowolone. Niezależnie od tego, czy kupujesz wędki firmy DAM czy też kołowrotki, nasz internetowy sklep wędkarski maszbranie.pl zadba o to, byś otrzymał swoje zamówienie bez zbędnej zwłoki, w rozsądnej cenie.  W ofercie naszego sklepu znajdziesz również inne akcesoria, dzięki którym łowienie będzie przyjemniejsze i skuteczniejsze.

 • Feeder Bait - polska marka

  Feeder Bait jest polską marką, doskonale znaną na rynku. Dostarcza swoim klientom produkty wysokiej jakości, takie jak przynęty i zanęty. Co istotne, produkty z marki Feeder Bait tworzone są pod okiem technologów żywienia ryb, dzięki czemu produkty te są nie tylko bezpieczne dla ryb, ale i zdrowe. Pozwala to na zapewnienie rybom odpowiednich składników odżywczych, dzięki którym ryby mogą rosnąć. 

  Czy produkty Feeder Bait mogą zwiększyć skuteczność połowów?

  Produkty Feeder Bait, takie jak zanęty i przynęty nie bez powodu są tak lubiane przez rodzimych wędkarzy. Tworzone przez prawdziwych pasjonatów wędkarstwa, którzy poza pasją w swoje produkty wkładają ogrom doświadczenia i wiedzy naukowej. Wykorzystywane składniki, takie jak mączki rybne, dzięki wysokiej jakości potrafią zaskoczyć niejednego wędkarza. To właśnie dzięki temu udaje się uzyskać wysoką skuteczność. Produkty Feeder Bait można zastosować w wielu sytuacjach, doskonale się sprawdzają w różnych warunkach. 

  Co wyróżnia Feeder Bait zanęty i przynęty?

  Poza wysoką jakością warto również wspomnieć o nieustannym rozwoju. To również dzięki Twoim opiniom marka Feeder Bait może tworzyć produkty jeszcze lepsze. Przykładem niech będzie zanęta Feeder Bait method mix. Systematyczne rozwijanie tego rodzaju przynęty na przestrzeni lat pozwoliło na dopasowanie się do oczekiwań wędkarzy a także "zainteresowań" ryb. Nie bez znaczenia jest również cena. Feeder Bait oferuje swoje produkty w bardzo przystępnych cenach, dzięki czemu każdy ma możliwość korzystania z produktów tego producenta. Feeder Bait dba również o wędkarzy, systematycznie wprowadzając nowe palety produktowe, dzięki czemu można testować nowe rozwiązania i eksperymentować, w poszukiwaniu produktów najbardziej skutecznych w danych warunkach.

 • Jaxon - sprzęt wędkarski na lata!

  Każdy, komu znany jest sprzęt wędkarski Jaxon, z zadowoleniem wspomina tę markę. Firma Jaxon posiada w swojej ofercie tysiące różnych akcesoriów wędkarskich, które wykorzystywane są przez wielu wędkarzy. Warto wspomnieć również o tym, iż sprzęt Jaxon jest niezwykle ceniony zarówno w kraju jak i za granicą. 

  Dla kogo przeznaczony jest sprzęt Jaxon?

  Sprzęt wędkarski Jaxon nadaje się zarówno dla profesjonalistów jak i dla miłośników amatorskiego wędkowania. Internetowy sklep  maszbranie.pl oferuje taki asortyment jak:  kołowrotek, żyłki, przynęty, plecionka czy też podbierak. Na polskim rynku wędkarskim marka Jaxon jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych. Cieszy się bardzo dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy, co jest zasługą przede wszystkim jakości. W 1985 roku pewnie nikt nie brał pod uwagę tego, iż uda się stworzyć markę, która przez lata będzie towarzyszyła wędkarzom. Nie bez znaczenia jest fakt, iż w myśl podstawowej zasady - dobra jakość to zadowolenie klientów, Jaxon buduje swoją renomę w oparciu o trwałość. 

  Dlaczego warto wybrać Jaxon?

  W naszym sklepie internetowym ze sprzętem wędkarskim każdy, kto ceni sobie bezkompromisową dbałość, znajdzie odpowiedni asortyment dla siebie. Wędki i kołowrotki Jaxon spotykane są na krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich, czego efektem jest zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarskiej. Nie bez znaczenia jest fakt, iż produkty marki Jaxon możesz nabyć w rozsądnych cenach, gwarantując, iż wysyłka zamówionych przedmiotów nastąpi bardzo szybko, dzięki czemu sprzęt będziesz mógł sprawdzić podczas najbliższego wypadu na ryby.

 • Sprzęt wędkarski Madcat - na grubą rybę!

  Madcat to znany producent sprzętu wędkarskiego ukierunkowanego na połów większych ryb, pokroju suma. W Polsce występuje sum pospolity, zwany również europejskim, którego długość może sięgać nawet 3 metrów, waga zaś może oscylować w okolicach 100 kg. Sumy aktywizują się po zmroku, za dnia znaleźć je można w dolnych partiach akwenu. Sum najczęściej, jak każdy drapieżca, daje się złapać metodą na żywca lub na martwą rybkę. 

  Czy sprzęt wędkarski Madcat jest wytrzymały?

  Z racji tego, iż sumy osiągają duże wymiary, połów należy wykonywać sprzętem wytrzymałym. Sprzęt wędkarski marki Madcat charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Sprzęt sumowy musi być elastyczny, by poradził sobie z dużym obciążeniem, przy równoczesnym zachowaniu odpowiedniej sprężystości. Siła, jaką dysponuje dorosły sum może zaskoczyć niejednego wędkarza. Sprzęt wędkarski Madcat jest wytrzymały, dzięki czemu doskonale radzi sobie podczas tak specyficznych połowów. Ważne są również inne elementy, takie jak zastosowana plecionka czy też przynęty. Specjalistyczny sprzęt, który pozwala łowić suma, musi prezentować odpowiednią jakość. Tylko w ten sposób można powalczyć z rybą. 

  Madcat - poradzi sobie z sumem?

  Sprzęt marki Madcat to idealny sprzęt do połowu suma. Producent oferuje wędki sumowe, stojaki na wędki, a także inne akcesoria wspierające wędkarzy sumowych. Rzeczy sygnowane logiem Madcat to sprzęt bardzo dobrej jakości, który jest w stanie stawić czoła największym nawet okazom. W naszym sklepie, poza klasycznymi produktami do połowu suma, można znaleźć sprzęt, dzięki któremu połów będzie łatwiejszy i skuteczniejszy. Dziesiątki godzin testów i badań realizowanych przez zwykłych wędkarzy pokazują, że w produkcji wyspecjalizowanego sprzętu wędkarskiego Madcat nie ma sobie równych. Dzięki kumulacji doświadczeń, jak sama nazwa wskazuje, udało się stworzyć solidny zakres oferty sprzętowej, która powinna wystarczyć do połowu największych sumów. Jest to jakość, dostarczana klientom wymagającym, którzy wiedzą, iż wędkarstwo to nie tylko pasja, to także nieustanne wyzwania.

 • McKarp - polski producent zanęt i przynęt z doświadczeniem

  Marki McKarp nie trzeba przedstawiać wędkarzom. Od niemalże 30 laty z powodzeniem dostarcza na rynek produkty wysokiej jakości. Zanęty oraz przynęty mogą znacząco podnieść skuteczność połowu. Dzięki bogatemu doświadczeniu, wsłuchiwaniu się w głosy użytkowników a także eksperymentowaniu, udaje się tworzyć produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Co istotne, marka McKarp zyskuje popularność również na rynkach zagranicznych. Nie bez powodu mówi się, że tam, gdzie pływa karp, są i produkty McKarp. Nasz internetowy sklep wędkarski posiada szeroką ofertę, która przypadnie Tobie do gustu. Możesz tworzyć swoje zestawy, eksperymentując, bawiąc się i szukając najbardziej optymalnego rozwiązania.

  Przynęty McKarp - dlaczego warto kupić?

  Przynęty McKarp są niezwykle cenione przez wędkarzy. Ciężko jest znaleźć wędkarza, dla którego Dumbells brzmi jak nazwa cukierków kupowanych na święta. Szeroka paleta smakowa pozwala na tworzenie kompozycji pod konkretne gatunki ryb, znając ich preferencje. Truskawka, banan, wanilia czy też migdał - te smaki są uwielbiane nie tylko przez dzieci. Ryby również bardzo chętnie lgną, zachęcane niezwykle intensywnymi zapachami. Poza sferą zapachową uwagę przykuwa również warstwa wizualna - wyraziste kolory łatwo zostaną zauważone przez ryby, będące naszym celem.

 • Middy

  Middy - sprzęt dla wymagających

  Middy to producent sprzętu wędkarskiego dla wymagających. W ofercie Middy posiada szeroki zakres akcesoriów, począwszy od podpórek, poprzez koszyki zanętowe, przypony, na spławikach kończąc. Coś, co wyróżnia Middy na tle innych dostawców to m.in wysoka jakość. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów są bez wątpienia nasadki do podpórek. Pozwalają one na zapewnienie odpowiedniej stabilizacji wędki, minimalizując ryzyko jej upadku nawet podczas mocnego brania. Nie bez znaczenia jest fakt, iż w przypadku akcesoriów wędkarskich Middy możesz liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony doradców z naszego sklepu wędkarskiego. Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie, uwzględniając Twoje potrzeby i możliwości, aby wędkowanie sprawiało jeszcze większą przyjemność.

  Sprzęt wędkarski Middy - dlaczego warto?

  Patrząc na niezwykle szeroką ofertę akcesoriów wędkarskich dostępnych na rynku zawsze warto zadać sobie pytanie  - dlaczego wybieram sprzęt danej firmy a nie innej. W przypadku Middy popularność bierze się z wysokiej jakości produktów, a także niezwykle atrakcyjnych cen. Kupując sprzęt Middy możesz mieć pewność, iż kupujesz sprzęt, który będzie Ci służył przez lata. Co ciekawe, w przypadku tego dostawcy sprzętu zadbano o należytą dbałość wykonania, uwzględniając najdrobniejsze detale. Podczas użytkowania rozmaitych akcesoriów Middy łatwo dostrzeżesz, iż korzystasz z produktów pełnowartościowych, które z powodzeniem są stosowane na rozmaitych zawodach wędkarskich.

  Akcesoria Middy - dla kogo?

  W przypadku akcesoriów wędkarskich Middy można śmiało stwierdzić, iż jest to sprzęt zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wędkarstwem, jak również dla osób, które posiadają długi staż i mogą się pochwalić wieloma sukcesami podczas połowów. Akcesoria wędkarskie Middy sprawdzą się doskonale podczas łowienia rekreacyjnego jak również podczas rozmaitych zawodów wędkarskich, niezależnie od szczebla. 

   

   

 • Mikado - sprzęt wędkarski dla każdego!

  Sprzęt wędkarski marki Mikado jest doskonale znany polskim wędkarzom. Firma ta powstała podczas transformacji ustrojowej, w 1989 roku, początkowo zajmując się importem akcesoriów wędkarskich, wraz z czasem firma Mikado rozpoczęła produkcję własnych akcesoriów. Asortyment marki Mikado stanowi ponad 14 tysięcy produktów wysokiej jakości. Oferta producenta doskonale wypełnia rynek, dzięki czemu polscy wędkarze mają dostęp do produktów wysokiej jakości. 

  Co oferuje Mikado?

  Mikado w sklepie wędkarskim maszbranie.pl oferuje taki asortyment jak kołowrotki, torby wędkarskie, spławiki wędkarskie czy też zanęty wędkarskie. Jest to sprzęt wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale, doskonale przetestowany przez setki wędkarzy, który sprawdza się w czasie połowów. Niezależnie od tego, czy wybierzesz haczyki, żyłki czy też plecionki, nie będziesz rozczarowany. Dobierając do tego odpowiednie przynęty znacząco zwiększasz szansę, iż Twoja wędka odczuje naprężenia będące następstwem brania. 

  Mikado - dla kogo?

  Produkty marki Mikado to sprzęt zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Producent sprzętu i akcesoriów wędkarskich Mikado posiada w swojej ofercie rozwiązania, dzięki którym zarówno wśród początkujących jak i osób z wysokim poziomem doświadczenia. Lista produktów w naszym sklepie, pochodzących od Mikado, jest bardzo szeroka. Możesz tu znaleźć akcesoria do połowu według każdej metody. Dzięki testowaniu przez wielu wędkarzy sprzęt wędkarski Mikado jest lepiej dopasowany do potrzeb użytkowników, dzięki czemu łowić można skuteczniej. 

  Na co zwrócić uwagę kupując produkty Mikado?

  Kupując akcesoria wędkarskie marki Mikado możemy mieć pewność, iż kupujemy produkty wysokiej jakości. Zwróćmy jednak uwagę na warunki, w jakich będziemy łowić. Inny asortyment przeznaczony jest do łowienia spławikowego, inne akcesoria sprawdzają się podczas spinningu. 

   

 • sprzęt wędkarski Okuma Fishing Tackle

  Współczesny kołowrotek spinningowy dla profesjonalistów

  Okuma Fishing Tackle to jeden z bardziej rozpoznawalnych producentów sprzętu wędkarskiego, w tym kołowrotków. Znakiem rozpoznawczym firmy jest wysoka jakość produktów, połączona z dbałością o najdrobniejsze detale. Spinningowy kołowrotek Akuma to akcesorium, które każdy wędkarz powinien posiadać w swoich zasobach. Sprzęt, którego producentem jest jeden z liderów w branży wędkarskiej z pewnością poprawi komfort łowienia.

  Kołowrotek Okuma karpiowy

  Każdy miłośnik wędkowania karpiowego doskonale zna sprzęt marki Okuma. Każdy szanujący się sklep wędkarski ma w swojej ofercie sprzęt, dzięki któremu spinning karpiowy będzie owocny.  Ze względu na gabaryty karpia bardzo ważne jest to, by stosowany cały zestaw posiadał odpowiednia wytrzymałość. Kołowrotki firmy Okuma wyróżnia dynamiczny design i długowieczność, dzięki czemu doskonale radzi sobie również z dużym obciążeniem. Podczas połowów karpia wysokiej jakości sprzęt może decydować o sukcesie bądź porażce. Zadbaj więc o to, by przewaga była po Twojej stronie!

  Kołowrotki Okuma w sklepie online

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz doskonałe kołowrotki Okuma, które dostarczą Ci dużo frajdy podczas wędkowania. Oferowane przez nas produkty to diamenty wśród akcesoriów wędkarskich - wykorzystując zaawansowane materiały udało się stworzyć produkt doskonałej jakości, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników; ofertowany w rozsądnej cenie. Dobry sprzęt to doskonała motywacja, by dostarczać do swojej galerii chwały coraz to piękniejsze okazy. Wykorzystując dobry kołowrotek zawierający niezwykle skuteczny hamulec masz szansę na uzyskanie kompletnego doświadczenia wędkarskiego, wynikającego ze skutecznego połowu. To właśnie Twoja skuteczność połowu, jako środek do celu, jakim jest osiągnięcie coraz lepszych rezultatów, może Cię składać do coraz bardziej wymyślnych połowów, zwiększających szansę na osiąganie nowych rekordów życiowych w zakresie złowionych ryb. Nie bez znaczenia jest fakt, iż dzięki optymalizacji procesu produkty otrzymujesz produkt w niskiej cenie, która nie zrujnuje Twojego portfela. 

   

   

 • Osmo - zanęty i przynęty na skuteczne łowy

  Osmo Innovation Baits jest marką doskonale znaną każdemu wędkarzowi. Produkty wędkarskie Osmo takie jak zanęty i przynęty są z powodzeniem używane przez wielu wędkarzy, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, zarówno podczas rekreacyjnego wypadu na ryby jak i podczas zawodów wędkarskich. Coś, co wyróżnia zanęty i przynęty Osmo to wysoka skuteczność. Decydując się czy to na pellet zanętowy, mini robaki czy też mini larwy, możemy być pewni, iż ryby chętnie będą generować branie. 

  Zalewy Osmo

  Osmo dostarcza również na rynek zalewy zanętowe. Wyróżniają się intensywnym zapachem, zwabiającym duże ryby, przy równoczesnym dostarczeniu składników odżywczych w odpowiednich proporcjach, zwiększających efekt. Wysoka kaloryczność zanęty niesie za sobą dużo więcej korzyści, niż mogłoby się to wydawać. Dobrze zanęcony teren potrafi przyciągnąć duże ilości ryb, zwiększając szansę na uzyskanie skutecznego brania. Zalewy osmo charakteryzują się wyjątkowym zapachem, który pobudza do aktywności duże ryby, Wyciągnięcie ich z miejsc ukrycia i zachęcenie do żerowania to tylko jedna z wielu zalet stosowania kalorycznych zanęt. Zanęcone ryby mają dostęp do składników, które zapewniają im zdrowy wzrost.

  Co wyróżnia przynęty Osmo?

  Przynęty Osmo były poddawane wielu praktycznym testom przez setki wędkarzy. Produkty te są systematycznie udoskonalane, dzięki czemu ich jakość systematycznie rośnie. Dobierając do tego odpowiedni sprzęt można uzyskać naprawdę wysoką skuteczność połowów. W sklepie wędkarskim maszbranie.pl znajdziesz wiele rodzajów przynęt Osmo, które uprzyjemnią Tobie każdy połów. 

  Zanęty Osmo - jak zwiększyć skuteczność połowu?

  Od wielu lat jednym z najczęściej wybieranych składników na zanętę jest kukurydza,a także produkty oparte o mączkę rybną. Klasyczne rozwiązania, które wciąż cieszą się wysoką skutecznością, warto udoskonalić. Stosowanie zanęt Osmo, które wyróżniają się kalorycznością a także intensywnym zapachem, pozwalają dotrzeć do większej liczby ryb, aktywując w nich chęć żeru, a co za tym idzie naszą szansę na zwycięski hol.

 • Haczyki wędkarskie owner - dla kogo?

  Haczyki wędkarskie Owner to produkty o szerokim zastosowaniu. Używane zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów. Mogą być używane podczas rekreacyjnych połowów, jak również podczas profesjonalnych zawodów, gdzie ma miejsce walka o puchary i medale. Sklep wędkarski maszbranie.pl posiada w swojej ofercie szeroką paletę haczyków wędkarskich marki Owner, które z pewnością przypadną Tobie do gustu. Są to produkty najwyższej jakości. Nie jeden wędkarz już przekonał się, dlaczego warto posiadać haczyki wędkarskie Owner. 

  Haczyki Owner - co je wyróżnia?

  Owner dostarcza popularne haczyki wśród najbardziej wymagających wędkarzy. Wykonane są one z niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu doskonale radzą sobie z dużym obciążeniem. Solidny sprzęt zwiększa szansę na skuteczny połów, dlatego też haczyki muszą być wysokiej jakości, by nie zawiodły w decydującym momencie. Warto również zwrócić uwagę na to, iż haczyki Owner są super ostre, dzięki czemu zacięcia są efektywniejsze. W przypadku innych rodzajów haczyków zdarzyć się może, iż ze względu na budowę, haczyk bardziej porani rybę, niż ma to miejsce w przypadku ostrych haczyków. Naszym zdaniem stosowanie haczyków Owner to szansa na większą skuteczność. Nie bez powodu mówi się, że dobry sprzęt potrafi bronić się sam. 

  Jak dobierać haczyki Owner?

  Haczyki powinniśmy dobierać rozmiarem do rodzaju ryb, które chcemy złowić. Im są one większe, tym haczyki również powinny być większe. W przypadku dużych ryb doskonale sprawdzają się haczyki sumowe. Dobrym rozwiązaniem jest również stosowanie kotwiczek. Inne rodzaje haczyków lepiej sprawdzą się w przypadku wędkarstwa spławikowego, a inne w przypadku spinningu. W ofercie naszego sklepu można również znaleźć haczyki z przyponem, co powinno usprawnić proces przygotowań do wędkowania. 

 • Profess - zanęta dla profesjonalistów

  Profess znany jest na rynku wędkarskim od przeszło ponad 20 lat.  Firma od samego początku postawiła szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów, jak również na dostarczanie produktów w pełni spełniających pokładane w nich nadzieje. Przez wiele lat produkty firmy Profess ewoluowały, bazując na pozyskanej wiedzy naukowej, jak również doświadczeniach własnych, a także wędkarzy, którzy obiektywnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami. W ten sposób udało się tworzyć produkty jeszcze lepsze, spełniające oczekiwania i mające coraz większą skuteczność. Ewolucję najlepiej można zauważyć podczas zawodów wędkarskich, gdzie na przestrzeni lat znacząco wzrosła liczba wędkarzy, którzy zaczęli z powodzeniem stosować rozwiązania Profess.

  Co wyróżnia zanęty Profess?

  Zanęty i dodatki zanętowe Profess znane są ze swojej jakości. Niezwykła dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawia, iż produkty te mogą pochwalić się wysoką skutecznością. Spora w tym zasługa odpowiedniego, intensywnego zapachu, pozwalającego budzić w rybach odpowiednie instynkty, skłaniając je do intensywniejszego żerowania. Sklep wędkarski maszbranie.pl w swojej ofercie posiada szeroki zakres produktów marki Profess, dzięki którym łowienie może być skuteczniejsze i przyjemniejsze. Połów, niezależnie od warunków, powinien być odpowiednio przygotowany, by zachęcić ryby do żerowania. Składniki zawarte w produktach marki Profess są zdrowe dla ryb i bezpieczne dla środowiska, dzięki czemu nie musimy mieć żadnych obaw, iż nasze łowienie wpływa negatywnie na środowisko. 

  Przynęty Profess

  Oferta przynęt Profess bazuje głównie na dumbellsach. Są to małe, głównie owalne przynęty, cieszące się dużym powodzeniem. Ryby uwielbiają na nie polować, dzięki czemu szanse na skuteczne holowanie są duże. W przypadku przynęt Profess należy wykorzystać maksymalnie ich potencjał, szukając rozwiązań dedykowanych dla danego gatunku ryby, będącego celem naszego połowu.  W naszej firmie możesz korzystać z szerokiej oferty na przynęty Profess, wybierając rozwiązania dla siebie najbardziej optymalne. 

  Dlaczego warto wybrać Profess?

  Profess dostarcza produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Cieszą się wysoką skutecznością, co zostało potwierdzone podczas wielu zawodów, a o czym zaświadczyć również może wielu wędkarzy, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, którzy dzięki przynętom i zanętom Profess mogą pochwalić się złowieniem pięknych okazów. Zamawiając w naszym sklepie możesz liczyć na szybką i bezproblemową wysyłkę, dzięki czemu szybciej będziesz mógł oddać się swojej pasji. 

   

 • Prologic - producent profesjonalnego sprzętu karpiowego

  Marka Prologic jest doskonale znana wśród karpiarzy. Dostarcza niezbędne akcesorium, dzięki któremu połów jest przyjemniejszy i skuteczniejszy. Oferta sklepu wędkarskiego maszbranie.pl zawiera takie elementy jak niezwykle wytrzymałe żyłki, doskonale radzące sobie nawet z dużymi okazami, jak również wagi, pozwalające określić, ile faktycznie waży nasza zdobycz, oraz podpórki pod wędki. Sprzęt sygnowany logo Prologic można znaleźć zarówno wśród osób amatorsko łowiących ryby, jak i wśród profesjonalistów, oczekujących wysokiej jakości produktów.

  Co wyróżnia produkty Prologic?

  Marka Prologic przez długie lata budowała swoją pozycję na rynku. Środowisko wędkarskie przekonało się, iż można otrzymać jakościowy sprzęt w rozsądnych pieniądzach. Sprzęt dobrej jakości musi być bezpieczny w użytkowaniu i trwały, znosząc trudy panujące podczas połowów. Wędkarz musi mieć zaufanie do sprzętu, musi go czuć. Idealny sprzęt firmy Prologic taką gwarancję daje. Lista produktów producenta pozwala wybrać odpowiedni asortyment do naszych oczekiwań i warunków, w jakich przyjdzie nam łowić. Co równie ważne, Prologic oferuje swoje produkty w rozsądnych cenach, przystępnych dla każdego miłośnika wędkowania. Sprzęt jest zaprojektowany i tworzony przez pasjonatów wędkarstwa karpiowego, z myślą o innych pasjonatach. Akcesoria karpiowe producenta Prologic sprawdzają się w każdych warunkach.

  Dla kogo przeznaczony jest sprzęt Prologic?

  Sprzęt Prologic może być wykorzystywany zarówno okazjonalnych wędkarzy, którzy chcą posiłować się z karpiem, jak też i dla profesjonalistów, którzy o połowie karpia mogą opowiadać godzinami, chwaląc się uzyskanymi przez siebie rekordami. Co ważne, sprzęt Prologic jest przyjazny środowisku naturalnemu i bezpieczny dla ryb, dzięki czemu łowienie dla sportu nie generuje szkód dla środowiska i tym samym dla samych ryb. Oferta Prologic jest dosyć szeroka, każdy więc znajdzie coś dla siebie. Jest sprzęt zarówno kompaktowy, który przyda się podczas szybkich wypadków; oferujemy również sprzęt, który doskonale sprawdzi. Zamawiając w naszym sklepie wędkarskim masz pewność, iż szybka wysyłka to nie tylko chwytliwe hasło, lecz praktyka. 

   

 • Savage Gear

  Savage Gear - sprzęt wędkarski dla każdego

  Sprzęt wędkarski Savage Gear to sprzęt spinningowy, idealny na duże drapieżniki. Sklep wędkarski maszbranie.pl oferuje przynęty, na które szczupak z chęcią zapoluje. Oferta Savage Gear skierowana jest zarówno dla amatorów, którzy czas z wędką spędzają stricte rekreacyjnie, jak i dla pasjonatów, którzy godzinami mogą opowiadać o swoich sukcesach, ulubionych łowiskach i przygodach, które miały miejsce podczas połowów. Przynęty Savage Gear nadają się do wędkarstwa spinningowego i morskiego, są więc idealnym sposobem na zaspokojenie potrzeb każdego wędkarza spinningowego. 

  Co wyróżnia przynęty Savage Gear?

  Savage Gear wśród wędkarzy słynie z jakości. Produkty dostępne na rynku wędkarskim znane są z trwałości, co jest efektem stosowania wytrzymałych materiałów. Wybierając dla siebie odpowiednie akcesorium warto patrzeć na wygląd przynęty przez pryzmat naszego celu, który chcemy złowić. W naszym sklepie ofertę przynęt można przeglądać godzinami, jednakże znaleźć równie dobre produkty może być ciężko.

  Skuteczność przynęt marki Savage Gear wynika z faktu, iż ogromna gama produktów jest w stanie wyzwolić w rybach instynkty łowców drapieżników, dzięki czemu połów jest łatwiejszy. Firma Savage Gear to producent znany na całym świecie, który systematycznie szuka sposobów na ulepszenie swoich produktów.

  Dlaczego warto wybrać Savage Gear?

  Zamawiając akcesoria wędkarskie Savage Gear w naszym sklepie masz gwarancję szybkiej wysyłki. Możesz również liczyć na atrakcyjne ceny a także odpowiednią jakość, którą będziesz mógł potwierdzić podczas połowów. Marka Savage Gear, która ma swoją siedzibę w Danii, jest jednym z czołowych dostawców sprzętu wędkarskiego, doskonale prezentuje się podczas rozmaitych zawodów. Wielu zawodników korzysta z Savage Gear, mając za sobą wiele godzin wędkowania z ich akcesoriami, wiedząc, co się najlepiej sprawdzi w danych okolicznościach. Doświadczenia zdobywane w zróżnicowanym środowisku jest również doskonałym sposobem na unowocześnienie swoich produktów, co ekipa z Savage Gear często stosuje, korzystając z doświadczeń i wskazówek użytkowników. 

   

 • Siek - producent profesjonalnych akcesoriów wędkarskich

  Woblery są elementem wyposażenia każdego wędkarza łowiącego ryby drapieżne. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest sandacz, boleń szczupak, kleń czy też sum, warto wykorzystywać odpowiednie przynęty. Marka Siek jest doskonale znana wędkarzom, jej produkty znane są z wysokiej jakości i dbałości o detale. Praca z woblerami siek charakteryzuje się wysoką skutecznością, a także komfortem. Możesz testować woblery siek na różnych akwenach wodnych i przekonać się, dlaczego produkty siek są tak cenione na rynku.

  Woblery boleniowe

  Bolenie czują się najlepiej w rzekach oraz zbiornikach zaporowych, ich masa wynosi ok 6-8 kilogramów, a długość ok 50-70 centymetrów, chociaż znane są przypadki okazów o masie przekraczającej 10 kilogramów i o długości nawet do 120 centymetrów. Zwyczajowo bolenia możemy spotkać w małych grupach lub żerującego samotnie, głównie przy brzegu. Połów na bolenia realizowany jest głównie metodą spinningową, dużo niższą skutecznością cechuje się połów na żywca.  Stosowanie woblerów marki Siek, które w swojej ofercie ma nasz sklep wędkarski maszbranie.pl , daje Tobie szansę na skuteczny połów. Odpowiedni kształt woblerów jest dla boleni atrakcyjny, dzięki czemu chętniej rozpoczynają polowanie na przynętę. 

  Woblery na ryby drapieżne

  Siek produkuje woblery od wielu lat, doskonale sprawdzają się w przypadku wielu ryb drapieżnych. W naszej ofercie znajdziesz woblery zarówno boleniowe jak i woblery dla innego gatunku ryb, takich jak okonie, klenie czy też sandacze. Możesz łatwo dostosować swoje wyposażenie do warunków łowiska, dzięki czemu połów boleni oraz pozostałych drapieżników będzie dużo łatwiejszy. Okonie osiągają wagę do ok 5 kilogramów, jego długość zaś dochodzi do 50-60 centymetrów. Młodsze osobniki zwyczajowo występują w ławicach, starsze zaś spotkać można samotnie bądź też w niewielkich grupach. Coś, co wyróżnia okonia to charakterystyczna płetwa grzbietowa, zakończona w ostry sposób. Klenie mają podobne parametry w zakresie długości oraz masy, również jest to około 5 kilogramów wagi i długość do 60 centymetrów, przy czym klenie częściej można spotkać w rzekach, rzadziej znajduje się w jeziorach. Wyróżnia się charakterystyczną łuską, dzięki czemu łatwo można rozróżnić go od chociażby jazia. Woblerami marki Siek można poławiać również sandacze. Sandacze preferują głębsze akweny o piaszczystym lub gliniastym dnie, jego długość może sięgać do 130 centymetrów, waga natomiast dochodzi do 15 kilogramów. Drapieżniki te mogą sprawić, iż wędka podczas brania będzie mocno wyrywała nam się z rąk. Są to ryby o dużej sile, ich złowienie daje oczywiście dużą satysfakcję. Wybór woblerów do spinningu na połów tych drapieżników powinien być przemyślany, zabrany ze sobą asortyment powinien być wykonany w sposób staranny, dzięki czemu z łatwością będziemy mogli efektywnie sprawdzić swoje umiejętności oraz sprzęt podczas połowu. 

   

 • SpinMad

  Jakie produkty oferuje SpinMad?

  SpinMad jest polską marką, działającą na rynku od 2008 roku. Jej specjalizacją są bez wątpienia wirujące ogonki i woblery, doskonale nadające się podczas wędkowania spinningowego.  Szeroki zakres oferty pozwala na dobranie idealnego zestawu przynęt do warunków panujących na danym łowisku, jak również do ryb, które są naszym celem. Przynęty Spinmad znane są nie tylko na naszym rodzimym rynku, dzięki dynamicznej ekspansji produkty Spinmad dostępne są również w ponad 20 innych krajach.

  Co wyróżnia produkty SpinMad?

  Spinmad jest w stanie zaprojektować, przetestować i wdrożyć do sprzedaży produkty wysokiej jakości. Ich konstrukcja jest niezwykle wytrzymała, dobrze znosi eksploatowanie w trudnych warunkach. Przed założeniem wabików takich jak wirujący ogonek spinmad nie trzeba się kilka razy zastanawiać. Można być pewnym, iż każdy wędkarz będzie dzięki tym przynętom miał mocny argument w ręku, by skutecznie łowić, niezależnie od tego, czy połów będzie na rzece czy też będzie to inny zbiornik wodny. Sklep wędkarski maszbranie ma w swojej ofercie wiele przynęt spinningowych sygnowanych logo Spinmad, które potrafią udowodnić swoją skuteczność.

  Jak działają przynęty SpinMad?

  Dzięki odpowiedniemu projektowi, dziesiątkom godzin poświęconym na testy, firma Spinmad może poszczycić się produkcją przynęt o wysokiej skuteczności. Niezależnie od tego, na jaką rybę będziemy polować, stosując przynęty Spinmad, aktywizujemy ryby,  dajemy bodziec aby sprowokować je do ataku. Niezależnie od tego, jakie jest to miejsce, ogromny potencjał przynęt spinningowych daje duże szanse na skuteczne holowanie. W wielu europejskich krajach, takich jak Niemcy, Szwecja, Francja czy Wielka Brytania, a więc w krajach o różnej specyfice łowisk, stosowanie przynęt Spinmad przynosi wymierne korzyści. Na naszych rodzimych akwenach również są one wysoce skuteczne. Odpowiedni kolor potrafi przyciągnąć uwagę ryb, co w połączeniu z blaszkami czy wirującymi ogonkami pobudza w rybach ich drapieżne instynkty.  

   

 • Stonfo jest włoskim producentem sprzętu wędkarskiego, działający z powodzeniem od przeszło 40 lat. Cały proces tworzenia przebiega zgodnie z włoską myślą. Projektowanie, wdrażanie do testów, modyfikacje i późniejsza produkcja przebiega z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wdrożenie produktów nie powoduje, iż ekipa ze Stonfo osiada na laurach. Wsłuchiwanie się w głosy użytkowników pozwala tworzyć produkty jeszcze lepsze i skuteczniejsze. Nie bez powodu się mówi, iż włoska robota jest synonimem solidnego wykonania. 

  Akcesoria wędkarskie Stonfo - co oferujemy?

  Nasz internetowy sklep wędkarski posiada w swojej ofercie takie akcesoria wędkarskie jak uchwyty mocowania do świetlików, zaczepy do bata, wężyki do spławików,a także drabinki do zestawów. Są to produkty przetestowane przez wielu wędkarzy, doskonale sprawdzające się nawet w trudnych warunkach. Przeglądając listę produktów producenta bez wątpienia znajdziesz coś, co pozwoli Ci łowić efektywniej i łatwiej. Firma Stonfo dokłada wszelkich starań, by zakupione produkty starczyły na jak najdłużej.

  Co wyróżnia produkty Stonfo?

  Stonfo stawia na jakość wykonania. Dbałość o najdrobniejsze detale jest zauważalne bez większego wysiłku. Widać, iż za wdrożenia produktów odpowiadają praktycy, posiadający za sobą wiele godzin spędzonych z wędką w ręku. Trwałość produktów również stoi na bardzo wysokim poziomie. Należy również zwrócić uwagę, iż produkty Stonfo doskonale prezentują się na różnego rodzaju zawodach, przeznaczone są więc nie tylko dla amatorów wędkowania, ale również dla profesjonalistów. To właśnie dzięki temu udało się stworzyć paletę produktów, które dostępne są na naszym rynku w rozsądnych cenach. 

  Dlaczego warto zamawiać produkty Stonfo w naszym sklepie?

  Zamawiając produkty wędkarskie marki Stonfo w wędkarskim sklepie internetowym maszbranie.pl możesz być pewien, iż kupujesz produkty, z których będziesz zadowolony. U nas zamawiasz produkty w rozsądnych cenach z gwarancją szybkiej wysyłki, dzięki czemu bez zbędnej zwłoki możesz cieszyć się z nowego nabytku.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password